[Cougar] Ford Cougar 2.5 SVT '00

Venomus, 20.07.2012, 11:20 « poprzedni - następny »

nativ92

Bym mial kase to biore i pakuje do focusa xd rzezba by musiala byc xd
To nie jest co bądz ...

Venomus

Kocur pomalowany, zostały pierdoły w tym konserwacja podwozia i profili.

Spyfotos :) :

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Pod koniec maja mam Zlot Cougarów, na który na pewno nim nie pojadę, także od czerwca powoli zaczynam składać, mam nadzieję, że lipiec/sierpień będę śmigać :) .
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.cougarklub.pl
www.cougarklub.org
Pozdrawiam Wszystkich Patryk :D

weksla

sam malujesz?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Venomus

Robię wszystko :) Ale artysta ze mnie żaden, dlatego polakierował fachowiec ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.cougarklub.pl
www.cougarklub.org
Pozdrawiam Wszystkich Patryk :D

baki

electric cougar :D planujesz jakieś detale pomalować na czarno prócz dachu? Może felgi i kratki zderzaka?
2.0 TDCi 167KM 388 Nm

Venomus

Felgi mam już czarne, halogeny będą czarne, lampy także ;) Kratek chyba nie, bo będę mieć nos na tablicę na czarny połysk i boję się, że to za dużo będzie. Jak skończę wszystko składać to potem kratki okleję czarną folią dla sprawdzenia efektu. Jak będzie lepiej niż w kolorze to przemaluję je na czarno.

Tutaj poliftowa lampa na czarno, oryginalnie jest chromowana.

Oryginał wyblaknięty i porysowany:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



A tutaj czarna po polerce, na szybko złożona by sprawdzić efekt:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.cougarklub.pl
www.cougarklub.org
Pozdrawiam Wszystkich Patryk :D

majlecik

witaj czym polerowales "szkło" lampy? ręcznie czy specjalną polerka ? ją u siebie na szybko ręcznie próbowałem ale nie było takiego efektu. jeśli nasz jakiś sposób to proszę podziel się min  Pozdrawiam Przemek

Venomus

Ręcznie jest lipa. Klosz od strony wewnętrznej idealnie umyłem i przeleciałem delikatnie ręcznie PlastX'em od Meguiarsa .
Z zewnątrz papiery wodne: 800,1000,1200,1500,2000,2500,3000 i tak dwa razy. Następnie pasta na polerkę Farecla G3 po 3 razy gąbkami o różnej twardości. Na sam koniec Meguiars PlastX. Na sam Finał by zabezpieczyć Meguiars Headlight Protectant. Nie wiem jak się to zabezpieczenie będzie sprawdzać, bo jeszcze lampy nie były narażone na warunki atmosferyczne. Jeżeli zabezpieczenie od Meguiarsa nic nie da, to już czeka powłoka kwarcowa.
Oglądałem też metodę by zmatowić lampy i potem prysnąć bezbarwnym, uważam jednak, że lakier taki będzie schodzić. Dlatego lepiej zrobić tak jak ja, a potem co jakiś czas delikatnie przepolerować z zewnątrz i dać jakieś zabezpieczenie lub powłokę .
A szklane klosze od halogenów papierki od 240 do 3000 i na finał pasta polerska do szkła i luster.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.cougarklub.pl
www.cougarklub.org
Pozdrawiam Wszystkich Patryk :D

majlecik

Dziękuje za szybkie info jak tylko fundusze pozwolą to biorę się za te lampy bo wyglądają strasznie... ciągle podziwiam Twoja pracę włożoną w kotka :-) powiem że kawał solidnej roboty zrobiłeś, Pozdrawiam Przemek

Venomus

Pod koniec tygodnia w końcu jadę po moją pomarańczkę, dzisiaj mi się nudziło i zrobiłem sobie listwy progowe :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.cougarklub.pl
www.cougarklub.org
Pozdrawiam Wszystkich Patryk :D

T

Fajne. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

baki

to chyba te naklejki 3D?

spoko - szkoda porysować próg dopiero co zrobiony ;)
2.0 TDCi 167KM 388 Nm

Venomus

Nie to są moje stare listwy progowe, zeszlifowałem je, wygładziłem, następnie okleiłem najgrubszą czarną folią w połysku, loga Cougara i napis chciałem samemu zrobić, ale nie wyglądało to zbyt profi. Dlatego napis i loga dałem do wycięcia ploterem, nakleiłem je, a następnie na całość położyłem grubą połyskującą folię zabezpieczającą, taką jak się stosuje do oklejania maski lub zderzaka.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.cougarklub.pl
www.cougarklub.org
Pozdrawiam Wszystkich Patryk :D

Venomus

Żeby nie było, że nic się nie dzieje. Miesiąc temu w końcu odebrałem Kocura od lakiernika.
Wymieniłem już całą zawiechę z przodu i z tyłu. Oczywiście nie obyło się bez niespodzianek, tylne sanki co dałem do piaskowania były tak przegnite, że po piaskowaniu i malowaniu proszkowo zrobiły się jak papier. Przez to od tygodnia stoję z robotą, ale jutro przyjdą do mnie zdrowe. Za tydzień wkład silnik, robię elektrykę, a jak wszystko już będzie mechanicznie ok to zajmę się za wnętrze :) .

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.cougarklub.pl
www.cougarklub.org
Pozdrawiam Wszystkich Patryk :D

WojtasS

czekamy na efekt końcowy, zapowiada się super :)
Niech Gra Muzyka i GAAAZ Do Dechy! ]:->
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z433/4337609/big/1.jpg