Focus ST 08' / pomarańcza Krisa

Kris1976, 28.05.2012, 00:10 « poprzedni - następny »

MAG

Cena wygląda sensownie, a firma znana, chociaz specjalizująca się akurat w letnich oponach "deszczowych" ...

Ja kupiłem parę lat temu do swojego ST220 oponki NEXEN WinterSport i powiem tak - pierwsza zima rewelka, druga juz trochę gorzej, ale generalnie bezstresowo, trzecia zima była u nowego właściciela auta, więc nie mam pojęcia jak się wtedy zachowywały, ale mając porównanie z GY UG7 w ST200 (co prawda zupełnie inny rozmiar GY, bo 195/60/15), to na śniegu zachowywały sie bardzo podobnie - testowane na północy Szwecji ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Kris1976

Zakładam że zima w PL będzie sucha i bardziej mi chodzi o opony które się wykażą w niskiej temperaturze, ewentualnie przy jakimś oblodzeniu, ale nie koniecznie na śniegu.
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

T

Jak nie ma śniegu ani lodu to lepsze są letnie. :) Tyle, że jak jest, to na sportowych letnich w ogóle nie da się jeździć...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Kris1976

Cytat: Kris1976 w 05.09.2012, 17:14TowerST:
jeśli chodzi o końcówki to za jakieś 2 tygodnie pochwale się w moim wątku, według mnie mega opcją.
Jestem zainteresowany! pamiętaj!
Tower masz już tą mega opcje ?
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

Kris1976

Wrzucam "szybką" jeszcze wakacyjna  fotę z A1 , musicie mi zawierzyć na słowo że (po chwili) było równe 260km/h... 8)  fotę robiła przerażona żona która chciała jak najszybciej pstryknąć (i mieć to z głowy!) po czym wymusiła natychmiastowe zwolnienie do max 180 :(  ..... z babami... one są faktycznie jakiś inne  :pig:

ps. Tomasz gdzie wywaliłeś cześć mojego tematu ?

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us


Była pomarańcza ST...czas na RSa !

T

Cytat: Kris1976 w 03.10.2012, 00:07musicie mi zawierzyć na słowo że (po chwili) było równe 260km/h...
Ale wiesz, że licznik zawyża? ;)

Cytat: Kris1976 w 03.10.2012, 00:07ps. Tomasz gdzie wywaliłeś cześć mojego tematu?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,3055.0.html
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Kris1976

Cytat: Tomasz w 03.10.2012, 00:11Ale wiesz, że licznik zawyża? Wink
eee tam będzie niedługo próba nr 2 bez hamulcowej ;) ... i na nowym/starym dolocie.

Cytat: Tomasz w 03.10.2012, 00:11ps. Tomasz gdzie wywaliłeś cześć mojego tematu?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,3055.0.html
kapnąłem się po chwili , dzięki
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

MAG

Cytat: Kris1976 w 03.10.2012, 00:07... po czym wymusiła natychmiastowe zwolnienie do max 180 :(... z babami...
Heh, to i tak masz dobrze, bo moja zonka jak widzi 150  na autostradzie to już mi tak głowę truje, że dla świetego spokoju muszę jechać tyle max ...

Chociaz jak ostatnio gonilismy na prom (wyjazd z zatłoczonego Gdańska o 18-tej a na promie w Świnoujsciu musieliśmy być na 22-gą z małymi minutami najpóźniej...), to ani razu sie nie zająkneła na prędkość czy manewry wykonywane zapakowanym na fula autem (plus duuuzy box na dachu) i z pełną przyczepką na haku.

Jestem tylko ciekawy jak reagowali kierowcy jadący ok. 130-140km/h wyprzedzani przez taki "rodzinny zestaw podróżny"...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

DawPi

Cytat: MAG w 03.10.2012, 10:54Jestem tylko ciekawy jak reagowali kierowcy jadący ok. 130-140km/h wyprzedzani przez taki "rodzinny zestaw podróżny"...

Chyba jak zwykle - "jaaaa pierdoooooooolę...!". ;)
The on­ly way to get rid of a tem­pta­tion is to yield to it..

Kris1976

Cytat: DawPi w 03.10.2012, 10:06Chyba jak zwykle - "jaaaa pierdoooooooolę...!". Wink
...albo "patrzaj stara jaki świr jedzie.." :stupid:
DawPi a Ty próbowałeś swojego na prędkość po czipsie ?
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

DawPi

Na razie nie. Nie było kiedy. Ale przed było pod 250. heko mówił, że na hamowni coś pod 270 było. Sprawdzę sprawdzę - jak pojadę na niemiecką autostradę oczywiście. ;) ;) ;)
The on­ly way to get rid of a tem­pta­tion is to yield to it..

przemas10m


Cytat: MAG w 03.10.2012, 09:54Chociaz jak ostatnio gonilismy na prom (wyjazd z zatłoczonego Gdańska o 18-tej a na promie w Świnoujsciu
podziwiam, ja co jade z 3miasta droga na Szczecin to zawsze jakas fota przychodzi do firmy, jakby Tobie strzeliło fote od tylu przyczepki jak masz 150km/h to ciekawe jakby zareagowali  :D
FOCUS ST 225KM -> AUDI A4 B8 190KM-> MAZDA 3 MPS 260KM

Essio

Cytat: Kris1976 w 03.10.2012, 00:07
musicie mi zawierzyć na słowo że (po chwili) było równe 260km/h... 8)
Dobra wierzymy, tylko następnym razem jedź sam, pstryk zdjęcie drugą ręką i gotowe.  8)

Cytat: MAG w 03.10.2012, 09:54
Heh, to i tak masz dobrze, bo moja zonka jak widzi 150  na autostradzie to już mi tak głowę truje, że dla świetego spokoju muszę jechać tyle max....
Zapraszam twoją żonkę, na przejażdżkę z moją. Zaraz zmieni zdanie, zobaczy jak kobieta jedzie cały czas lewym pasem.  8)
Oberslejzen!

MAG

Cytat: Essio w 03.10.2012, 15:39
Zapraszam twoją żonkę, na przejażdżkę z moją. Zaraz zmieni zdanie, zobaczy jak kobieta jedzie cały czas lewym pasem.  8)
Wiesz, moja zonka jeździła kiedys bardzo duzo służbowo i jeździła szybko i zdecydowanie (parę "bilecików" zarobiła....), ale od kilku ładnych lat jeździ tylko kiedy musi (np na dalszych wyjazdach jak ja muszę odpocząć) bo generalnie nie lubi prowadzić.

A "wrazliwa" na prędkość zrobiła się chyba dopiero jak urodziła nam się ostatnia pociecha - od tego czasu dużo bardziej "pilnuje" prędkości z jakimi jeździmy - szczególnie jak jedziemy w komplecie....

« Dodane: 03.10.2012, 22:45 »

Cytat: przemas10m w 03.10.2012, 11:23
podziwiam, ja co jade z 3miasta droga na Szczecin to zawsze jakas fota przychodzi do firmy, jakby Tobie strzeliło fote od tylu przyczepki jak masz 150km/h to ciekawe jakby zareagowali  :D

Wole nie myśleć, bo o ile fotki z przodu się nie boję (szwedzkie blachy) bp miałem pstryki jeszcze za czasów ST220 i nic do mnie nigdy nie przyszło, to przyczepke mam zarejestrowana na siebie w Polsce....  :stupid:
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

wilhelm