[Focus] Wymiana radia

Kozik, 21.05.2012, 13:42 « poprzedni - następny »

Kozik

21.05.2012, 13:42 Ostatnia edycja: 21.05.2012, 22:01 by Kozik
Witam serdecznie.

W temacie tym chciałbym dowiedzieć się na jakie radio mogę wymienić, radio dane przez producenta (6000CD Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.obrazek). Oczywiście chciałbym, aby radio to obsługiwało joystick przy kierownicy, a także aby miało wejście USB.
Samochód to Ford Focus MK1 Zetec.

Pozdrawiam i dziękuje.

auchim

praktycznie do wszystkich markowych można dokupić adaptery pozwalające na sterowanie joystickiem

Kozik

Okay, jedna sprawa z głowy. A jeżeli chodzi o radio? To możesz/cie jakieś polecić? Zależałoby mi, aby miało wejście USB, albo chociaż wejście na kasety(aby potem kabelkiem można było podłączyć MP3).

T

Cytat: Kozik w 21.05.2012, 21:54albo chociaż wejście na kasety(aby potem kabelkiem można było podłączyć MP3).
No nie, proszę Cię...

PS. Do 6000 CD można dokupić adapter na karty pamięci który symuluje zmieniarkę. Tyle, że jest dość drogi (ok. 300 zł).
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Kozik

Aha no rozumiem. A polecasz jakiś adaptor? Może być coś takiego? Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/aux-adapter-ford-5000-6000-7000-promocja-i2356650560.html

T

Tu masz tylko wyjście AUX (na oko mini jack). Jakoś ponoć taka sobie. Chociaż jak zamierzałeś korzystać z kasety... to to chyba nie będzie gorsze. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Kozik

Hehe no widziałem kiedyś u znajomego bajer z kasetą, dlatego tylko zaproponowałem coś takiego. A jakieś inne czyt. lepsze, aby używać joy'a itp. ?

T

Do seryjnego radia to np. coś z tego:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/listing.php/search?string=ford+zmieniarka+sd&category=709

...tyle, że to kosztuje tyle, co nowe radio. Z drugiej strony do nowego radia musisz dokupić jeszcze adapter do pilota przy kierownicy, co kosztuje chyba ze 150 zł no i pewnie ramkę montażową -- kolejne 50 zł.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Kozik

Głębiej zastanawiając się niby chce tylko tego, abym mógł podłączyć nawet te MP3, aby słuchać swojej muzyki, a nie ciągle powtarzającej się w radiu. Także dziękuje bardzo wam za pomoc. Można zamknąć. Pozdrawiam.