Zderzak przedni przedlift na polift - zmiana kosmetyczna

kacperek_27, 01.03.2012, 20:15 « poprzedni - następny »

kacperek_27

Witajcie

Naszła mnie dzisiaj myśl, aby zmienic nieco wygląd zderzaka przedniego z przedlifta na poliftowy. Można oczywiście zakupic całkowicie nowy i polakierowac, ale nie o taką zmianę chodzi.
Chciałbym usunąc elementy zaznaczone na czerwono, czyli poprzeczki i wstawic kratkę z modelu po lifcie.
Co Wy na to? Koszt niewielki a można moim zdaniem polepszyc nieco wygląd przodu.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://imageshack.us/photo/my-images/252/mondeo42rjakzmniejszycf.jpg/

Pozdrawiam

wilhelm

Nie wiem czy ta kratka będzie pasować wymiarami, jeśli już chcesz "odświeżyć" wygląd auta to pomyśl nad polakierowaniem tych czarnych odboji na zderzakach i dokładek na dole :)

walus90

ja kiedyś też myślałem o tym ale ta ramka nie pasuje. Więc pomalowałem odboje i dokładkę na dole tak jak radzi wilhelm ;P wygląda dużo lepiej :)
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

kacperek_27

Eh, czyli nie byłem pierwszy z pomysłem.  :)
Możesz podrzucic zdjęcie, jak u Ciebie to wygląda?
W sumie i tak mam maskę do malowania (w cholerę małych odprysków od kamieni...), więc przy okazji lak rzuci na inne elementy.  :)

walus90

spoko tak to wygląda sorki za jakość ale tele robione zdjęcie :/

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

T

Osobiście bym dołu nie malował, tylko odboje, a do tego założył poliftowy grill.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

kacperek_27

Muszę przyznac, że ładnie to wygląda. :)
Z tyłu też malowałeś?

walus90

z tyłu ma zderzak rs z przodu tez niedługo wyląduje ale nie mam czasu zawieść do malowania może latem ze wszystkim się ogarnę i będzie gicior ;) ale z tyłu jak pomalujesz to też będzie o niebo lepiej wyglądał :)
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D