MONDEO MK3 2.2 TDCI 2007r. - pakiet MS DESIGN

tomiwfs, 14.02.2012, 09:51 « poprzedni - następny »

T

Cytat: tomiwfs w 27.02.2012, 08:02Najlepiej jak bym trafił fotele w jasnej skórze ale nie wiem czy w ST wychodziły takie.
Jasne fotele, konkretnie jasnoszare, bywają (ale rzadko). Z tym, że jest to oczywiście skóra ekologiczna (wg. niektórych jakiś niewielki fragment jest z naturalnej, wg. innych w ogóle nic).
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

Siedzisko i oparcie (część dziurkowana) jest ze skóry "normalnej" cała reszta to ekologiczna :)

tomiwfs

Cytat: Ry2y w 27.02.2012, 08:11
Weź jeszcze maskę, dach, drzwi i tylne nadkola i już nie będziesz musiał nic lakierować ;)

Cały pic polega na tym żeby sobie w aucie pogrzebać i mieć z tego trochę frajdy że się coś pozmieniało w bryczce po swojemu  :P , przecie można sobie kupić ST i już ale ja osobiście wolę rozbebeszyć swojego diesla i pozmieniać to co mi się podoba . Teraz w modzie są hybrydy  ;)


« Dodane: 27.02.2012, 11:46 »

Cytat: Tomasz w 27.02.2012, 10:54
Jasne fotele, konkretnie jasnoszare, bywają (ale rzadko). Z tym, że jest to oczywiście skóra ekologiczna (wg. niektórych jakiś niewielki fragment jest z naturalnej, wg. innych w ogóle nic).

Nie ważne czy ekologiczna czy nie , tak szybko nie popęka gdyż szukam z takiego mk3 po lifie to nie będzie tak bardzo zjeżdżony ... chyba ...  :)



« Dodane: 27.02.2012, 12:01 »

Cytat: wilhelm w 27.02.2012, 10:38
Co do sprężyn to chyba lepiej eibacha :)

Jeździłem ST kolegi i zawieszenie mi odpowiadało , dobrze się prowadził (zdecydowanie lepiej niż mój) i w miarę komfortowo ,
te sprężyny są chyba -20 od standardu a z kolei jak dam  eibacha z większym minusem np - 35 to boję się że jak muchę przejadę do zrobi mi się siniak na dupsku .
Oczywiście pamiętajcie że zakładam pakiet ST zderzaków i progów no i ogólnie wiszą one niżej niż standard.
Chyba że jest jeszcze jakieś  uzasadnienie  zmiany na eibacha o którym nic nie wiem ??? :S

Jeszcze jedno pytanie - wydech od ST , 2 tłumiki .
Czy jak wstawię wydech za kolektorem od ST to czy nie zaburzy to pracy programu jaki mam wgrany ?
Podejrzewam że średnica wydechu w ST będzie inna niż w moim ale tylko strzelam

tomiwfs


Jestem już po zakupach :

przedni zderzak ST - komplet z halogenami i spryskami lamp
TYLNY  zderzak ST
progi + błotniki  ST
sprężyny ST
przednie lampy xenon
radio sony + głośniki
komplet foteli przód i tył kanapa Recaro skórka z kangurka full elektryka
poduszka z przyciskami tempomatu
cały wydech
spojlerek i jakieś inne pierdółki

wszystko praktycznie z jednego auta od chłopaków z Pruszkowa
w przyszłym tygodniu leci wsio do lakiernika .
W międzyczasie kupiłem -
zaciski focus st225
klamki z chromem i listwy pod szyby
felgi 18"
oponki contisporty 5

także może wyjdzie  z tego coś ładnego

weksla

heheheh kolego widzę że nie próżnujesz:) Wszytko za jednym zamachem, mi to 2 lata mało jest:D
Efekt będzie piorunujący:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

tomiwfs


Muszę pocisnąć co by przed sezonem urlopowym wszystko ogarnąć , a wiadomo że zawsze trafi się jakaś obsuwa z czasem

Essio

Cenowo za części to drugie auto...  :o
Jestem ciekaw wyniku, nie zapomnij zrobić zdjęć przed.   :)
Oberslejzen!

tomiwfs


O kwotach nie piszę bo jeszcze żona się dowie i zaginę w niewyjaśnionych okolicznościach ... a przecież to nie koniec wydatków :-)
Jutro skoczę na myjkę i zrobię trochę foto także będzie widać co się zmieniło po wymianach

cosin


Cytat: tomiwfs w 19.03.2012, 11:18kwotach nie piszę bo jeszcze żona się dowie i zaginę w niewyjaśnionych okolicznościach

dowiedziała się? :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.polskajazda.pl/Samochody/Ford/Mondeo/82922

tomiwfs


Na szczęście nie dopytywał się za bardzo , jak to mówią - dobry bajer połowa sukcesu  :evil:
Auto od dłuższego czasu jest już ukończone w 98 % , zostały mi już tylko detale - tylna blenda z paskiem chrom , listwa chrom na rant zderzaka przód i coś czego nie mogę nigdzie spotkać a mianowicie plastikowa obudowa halogeny z chromem na rancie , no kurcze nieraz widzę takie na st-kach a jakoś mi się nie trafia żeby nabyć .
Auto stoi tera na zimowych siedemnastkach , na lato 18" .
Zrobię na dniach fotki i zapodam .
Ostatnio koło Rawy Mazowieckiej dojechałem do ST220 czarne jak moje po lifcie , normalnie identyczne .
Wyprzedziłem koleżkę ale jak mnie zobaczył to już nie popuścił i do Brzezin zasuwały ile fabryka dała 2 zajebiste czarne furki  :D . Normalnie kocham to auto !!!!