MONDEO MK3 2.2 TDCI 2007r. - pakiet MS DESIGN

tomiwfs, 14.02.2012, 09:51 « poprzedni - następny »

NeroN

Tył ST220 koszta 3470zł bez malowania :)

Taki pakiet to Cie chyba z 15kpln skrobną...

To już elpiej oddać do MSDESIGn napewno mają jakiegoś lakiernika na polecenie w pobliżu.
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

wilhelm

Mnie się MS design nie podoba i zalatuje trochę takim tanim tuningiem :)

ALe to kwestia gustu.

weksla

No przychylam się do opinii Wilhelma :P
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wilhelm

Tu masz komplet RS, trzeba gościa poprosić o więcej fotek żeby było widać czy nie jest uszkodzony. Polakierować i założyć :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://moto.allegro.pl/ford-mondeo-mk3-st-220-rs-zderzak-przod-tyl-progi-i2086189950.html

wojoo

Cytat: weksla w 14.02.2012, 20:44Wydaje mi się że znacznie więcej bo od RS kosztował prawie 3000

Widziałem jak vtec kupował w jednym z z warszawskich ASO i musiał zapłacić ok 2 tys :)  Chyba że mówisz o kompletnym (kratki, grill itp.) to jest to możliwe...
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

tomiwfs

Niedawno wróciłem z założonym czipem , śmiga niemiłosiernie .
A co do tych zderzaków to poprawcie mnie jeżeli się mylę ST to w anglikach RS ??? z małymi różnicami w zderzaku przednik tak?
Wilhelm te komplet co mi podesłałeś to jest od kombi  , jakiś dziwny zderzak TYLNY   ?  ale mogę się mylić . ja mam checzbeka .
tu mam link -chyba tak powinno wyglądać ST
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://motoforum.pl/Magazyn/200602/mondeo_st.html

czy błotniki w ST są te same co w zwykłym mundku?


T

Zacznij od lektury tego wątku: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,241.0.html
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

tomiwfs


Teraz już wszystko jasne , ogólnie będę celował na tył od ST z podwójnym wydechem , przód także , felgi 18 może takie jak na tym czarnym fordzie z początku wątku (wzór z Forda Kuga) lub  podobne  , sprężyn chyba nie zmienię gdyż i tak te moje 16-tki na 18-tki zmienię 225/40 r18 tak że trochę się utwardzi +( progi i zderzaki) żeby za nisko nie było    , listwy pod szybami , no i spojlerek od ST .
Co myślicie ?

T

Tylko — przedniego zderzaka ST nie da się idealnie spasować do zwykłych błotników, jednemu to przeszkadza, innemu nie. Po drugie zderzaki ST są szerokie, więc niezbędne są jakieś nakładki progowe, a progi ST zupełnie nie pasują do zwykłych błotników, z kolei progi RS są delikatniejsze i średnio współgrają ze zderzakami ST.

Ogólnie jak ST, to wypadałoby założyć cały pakiet, czyli także błotniki, nakładki progowe no i koniecznie jakieś 18" felgi. W RS były zwykłe przednie błotniki, a poza tym nawet bez nakładek progowych od biedy daje radę, bo te zderzaki są trochę węższe i tak to nie razi.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

tomiwfs


No dobra , czyli żeby nie zmieniać błotników to daję przedni błotnik od RS + progi a na tył zderzak od ST + felcie 18-tki , dobrze kombinuje czy ten TYLNY  zderzak będzie nie pasował?

T

Tylny do błotników pasuje, ale przód RS i tył ST wygląda trochę dziwnie. Zderzak ST jest dużo bardziej masywny, nie widać może tego bardzo na zdjęciach, ale w rzeczywistości już tak.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

tomiwfs


To się nazywa dylemat , cały problem w tym że zderzak od RS TYLNY  strasznie mi się nie podoba to już ten co mam zwykły standardowy jak ten z pierwszej strony ładniejszy

T

To możesz założyć po prostu przedni zderzak RS, a w tylnym polakieruj tylko tą czarną listwę w kolor nadwozia. Rozumiem, że ten tylny masz już z lakierowaną dokładką z odblaskami?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

tomiwfs


Zgadza się z odblaskami  z tym że auto mam czarne i cały ten mój zderzaj już jest czarny siłą rzeczy .
A co z progami ?

T

Cytat: tomiwfs w 15.02.2012, 22:25Zgadza się z odblaskami  z tym że auto mam czarne i cały ten mój zderzaj już jest czarny siłą rzeczy.
Ale listwa jest matowa. ;)

Cytat: tomiwfs w 15.02.2012, 22:25A co z progami?
Możesz założyć, możesz nie założyć. Jest dostępna replika progów RS z laminatu za ~250 zł, czasami można trafić używany oryginał. Zderzak RS sugeruje kupić używany, kompletny (ok. 1000 zł), byle miał wszystkie zaczepy i rogi całe, to ważne, bo co drugi jest niestety uszkodzony.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club