MONDEO MK3 2.2 TDCI 2007r. - pakiet MS DESIGN

tomiwfs, 14.02.2012, 09:51 « poprzedni - następny »

tomiwfs

Witam ,
niedługo biorę się za lifting mundka i zastanawiam się nad czymś na wzór pakietu jak w katalogu akcesorii
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.ford.pl/Serwis/Akcesoria_wszystkie_modele     - zakładka "ściągnij katalog'"
strona 30 i 31 . Pakiet MS DESIGN,  5-cio drzwiowy , kolor czarna perełka
Mam wersję TREND + tak że szału nie ma ale założę listwy chom pod szyby i klamki .
Zastanawiam się tylko nad aluskami , gdyż te na foto to nie są Forda , ewentualnie czy lepiej pasowały by felgi osiemnastki od mk4 ze strony 28 czy może coś na wzór s-maxa z 35 strony z czarnym środkiem .
Napiszcie co o tym myślicie i czy ewentualnie ktoś już coś takiego robił i gdzie to można wykonać

wilhelm

Jaki masz kolor auta?

EDIT: myślałem że piszesz o czarnym w katalogu :)

tomiwfs

Kolor - czarna perła ,
wygląda jak nówka , ostatnio miałem małego gonga z psem i wstawiłem go do ASO żeby zderzak wymienili i 3 chłodnice , dostałem zastępcze mondeo półroczne ale lakier nie różnił się od mojego ani nic

wilhelm

Według mnie szkoda kasy na dodatki MS design do auta wartego 25 tys. Za same dokładki przód, tył, na progi i spoiler policzą Ci pewnie 5 tys. zł :) Za te pieniądze mógłbyś spokojnie założyć zderzaki, progi i błotniki z ST220 z którymi prezentował by się lepiej (kwestia gustu). Do tego sprężyny eibacha -35 i właśnie jakieś fajne felgi. Wzór z ST220 jest już trochę oklepany więc skłaniałbym się ku czemuś na wzór tego mk4 z katalogu.

A jak chcesz pójść budżetowo to możesz dać dokładki przedniego i tylnego zderzaka które były w wersjach titanium po 2005.

z felgami 18 i glebą wyglądałby wtedy np.tak (auto forumowicza mkp):

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Dowiedz się w jakiej cenie mają te dokładki ms design :D

weksla

możesz tez zastosowac pakiet rs wtedy nie musisz zmieniać błotników
a i za całość z miescisz sie w granicach 1500+ malowanie
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

tomiwfs

Całkiem spoko te felgi , to jest wzór forda ? (auto forumowicza mkp)  to na zdjęciach jest obniżone ??? czy tylko felgi

Co do tego pakietu rs to jak to wygląda bo jakoś nie bardzo kojarzę 

weksla

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



A może takie felgi?

A tutaj masz pakiet rs:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



A tutaj masz wersje titanium II lift

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

tomiwfs



Całkiem całkiem fele , wersja Titanium nie powala ale ten pakiet rs już całkiem milusio wygląda , dzieki za fotki ,
a gdzie robią takie modyfikacje ? tak od razu wszystko z malowankiem

weksla

he heh wszystko to kwestia gustu.
Jeśli chodzi o modyfikacje to ja osobiście robiłem sam wszystko, no poza malowaniem oczywiście. Ale blacharz/lakiernik na pewno zrobi Ci wszystko kompleksowo.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

tomiwfs


A znasz może jakąś firmę która profesjonalnie zajmuje się modyfikacjami wizualnymi fordów , pewnie mieliby jeszcze kilka koncepcji i wzorów

weksla

oj niestety takiej firmy nie znam. nigdy nawet nie próbowałem znaleźć. ja to wiesz staram się zawsze iść po kosztach i jak najwięcej próbuję robić sam. 
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

tomiwfs


U mnie jest trochę inaczej , moim największym problemem jest brak czasu dlatego wolę zlecić to firmie tak żeby na momencie zrobili co trzeba .
Jutro będę wracał z Krakowa z czipowania to zajadę z ciekawości do Forda w Łodzi i zapytam się o te pakiety ile mnie to u nich  wyniesie
Napisze jutro te ich wyceny hehe

weksla

Jeśli chcesz robić w serwisie ASO po ich cenach to możesz "wyskoczyć z butów":D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Zderzak od wersji ST220, przedni w aso kosztuje 2000zł ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

Cytat: wojoo w 14.02.2012, 20:28
Zderzak od wersji ST220, przedni w aso kosztuje 2000zł ;)

Wydaje mi się że znacznie więcej bo od RS kosztował prawie 3000
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps