[Mondeo] Tuning silnika w Mondeo MK3 2.2 TDCI 155KM 2007r

tomiwfs, 12.02.2012, 23:26 « poprzedni - następny »

tomiwfs


Spoko ,wszystko spokojnie bez nerwów i wyzwisk , wiadomo że zawsze coś się może nie udać i nie twierdzę z całą pewnością chcieli mnie skroić na te 2100zł za usunięcie DPF-a którego nie było . Trochę mam tylko żal że w sytuacji kiedy nie poradzili sobie z usługą ,wprowadzili mnie w błąd,  nie przyjęli reklamacji boxa i tyle .

matosu

UOKiK :) i po sprawie, nawet nie baw się z partaczami...

jak ja się cieszę, że ze swoim pojechałem do krakowa a nie do nich   hehe
Kiedyś Focus ST MK2 5d - 260/450

T

UOKiK nic nie pomoże, bo jak udowodnić, że ściemniali o DPF itp.?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

matosu

Ale jak przyjedzie do nich ktos z tamtad to beda trzesli portkami juz :) a wtedy nie powinni robic problemow. A jak to nie pomoze to bierz chlopakow i tyle hehe
Kiedyś Focus ST MK2 5d - 260/450

T

Nie ma co zaczynać z grubej rury, chodzi chyba o odzyskanie kasy, a nie o robienie awantur. Pomysłu z "braniem chłopaków" przez litość w ogóle nie skomentuję. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

tomiwfs


Nie ma mowy o braniu chłopaków , no chyba że na piwo  :) . Po prostu napisze pismo z wyjaśnieniem co zaszło i już , to dobry pomysł tym bardziej że nie wiem czy rzetelnie opisze to gość z serwisu ,  tak może uda się odzyskać kaskę ( i już będzie na kolejne modyfikacje  :P )

weksla

Cytat: Tomasz w 18.02.2012, 17:35
Nie ma co zaczynać z grubej rury, chodzi chyba o odzyskanie kasy, a nie o robienie awantur. Pomysłu z "braniem chłopaków" przez litość w ogóle nie skomentuję. :)

HaHa
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

tomiwfs


Najważniejsze jest to że mundek śmiga niemiłosiernie i to że .... na legalu mogę zmienić opis pod zdjęciem z nowymi parametrami  :D

matosu

Oj tam na zartach sie nie znacie :)?
Kiedyś Focus ST MK2 5d - 260/450

marcinbialy26

kolego a napisz ile kosztował chip w Krakowie?mam taki sam silnik tylko rocznik 2004 i się też zastanawiam nad zwiększeniem mocy.jestem ze Szczecina ale lepiej przejechać te 700km w jedną stronę i żeby ktoś ci to dobrze zrobił niż płacić partaczom .   

Essio

Cytat: marcinbialy26 w 17.03.2012, 20:40
kolego a napisz ile kosztował chip w Krakowie? 
Link do firmy: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.gcstuning.pl
Oberslejzen!

tomiwfs


Na stronie tej co podał kolega Essio masz numer , przedzwoń i lepień indywidualnie się dogadaj co do ceny i terminu ,
od siebie dodam że już parę ładnych tras przejechałem i jest rewelacja , auto ciągnie jak wściekłe , dotykasz gazu i już reakcja nawet od niższych obrotów , spalanie spadło o około litr na 100km , kulturka 130 - 140 km/h ekonomicznie , jeszcze cicho na 6-tym  biegu


heko

...w końcu jakiś efekt po wielogodzinnej walce :D



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Wypożycz FF RS 3 :D Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://gcscars.pl/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.gcstuning.pl/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/GCSTuning

T

Co tam siedzi?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club