Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Mycie silnika

Cinkciarz, 14.06.2010, 23:36 « poprzedni - następny »

T

Cytat: weksla w 15.06.2010, 18:14
przy okazj zastanawia mnei to że bardzo dużo tdci nie ma pokrywy silnika, ktoś ukradł, czy nie dawali fabrycznie, albo kazali dopłacać, ale to przedziwne dla mnie. Ja akurat mam, ale znam wiele osób które nie posiada
Jakbym miał to bym zdjął, bo jest brzydka. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

pokrywe dawali do 2004r potem do połowy 2005 roku nie bylo i pozniej znowu dawali ... ford to ford :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

eee w życiu nie zdejmę:)
no faktycznie to dość głupie i niewytłumaczalne posunięcie ze strony forda, to tak samo jak brak parapetów chromowanych w kombi - bezsens
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Cytat: weksla w 15.06.2010, 18:23
eee w życiu nie zdejmę:)
no faktycznie to dość głupie i niewytłumaczalne posunięcie ze strony forda, to tak samo jak brak parapetów chromowanych w kombi - bezsens

ale to nie koniec ... jeszcze nie zakładali maskownic na śruby od amorów  oraz osłony pod silnikiem ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

maskownice na amory mam, fakt wiele mondków ich nei ma, myślałem że poprostuu mają pourywane, ale pampersa pod silnikiem tez nie mam, muszę dokupić
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

a najlepsze było to ze w silnikach 1.8 i 2.0 nie było nawet maty wygluszajacej na masce ;)

montowali tylko do diesli i chyba V'ki ale nie jestem pewien
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

KLUSEK

Cytat: weksla w 15.06.2010, 18:23
eee w życiu nie zdejmę:)
no faktycznie to dość głupie i niewytłumaczalne posunięcie ze strony forda, to tak samo jak brak parapetów chromowanych w kombi - bezsens

Bo kombi to do wożenia kartofli - nie musi być piekne jak limuzyna :P
(wiem, narazilem sie teraz 3/4 forum :D )

eng

No v ka ma wygłuszenie silnika. A co do osłony pod silnik to uważam, że jest niepotrzebna no i jak wymieniasz olej będą na nią ględzić.

Cinkciarz

mój syf tak wyglada nie m a sie czym chwalic

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us

na dodatek dzisiaj skrzywilem lekko podłoge w aucie az mi kolo zapasowe lekko podnioslo nie mowiac o zderzaku pocharatanym

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us

Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

eng

Czym skrzywiłeś? Co Ty z tym autem wyprawiasz ;>?

Cinkciarz

krzywo bylo na parkingu wiesz norwegia to góry nie widzialem  ze asfalt byl w jednym miejscu podniesiony nawet w lusterku tego nie bylo widac i najechalem na to az zawisnał pisk opon swąd palonej gumy  i z ledwoscia zjechal z tego wybrzuszenia
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

eng

Ja na miejscu Twojego auta bym się na Ciebie obraził.

wojoo

Cytat: KLUSEK w 15.06.2010, 19:57
Bo kombi to do wożenia kartofli - nie musi być piekne jak limuzyna :P
(wiem, narazilem sie teraz 3/4 forum :D )

dobrze :D cisnij ich :D

« Dodane: 15.06.2010, 21:02 »

Cytat: Cinkciarz w 15.06.2010, 20:26
krzywo bylo na parkingu wiesz norwegia to góry nie widzialem  ze asfalt byl w jednym miejscu podniesiony nawet w lusterku tego nie bylo widac i najechalem na to az zawisnał pisk opon swąd palonej gumy  i z ledwoscia zjechal z tego wybrzuszenia

dlatego trzeba miec kamerke cofania ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

Cytat: KLUSEK w 15.06.2010, 19:57
Bo kombi to do wożenia kartofli - nie musi być piekne jak limuzyna :P

klusek zapakuj wózek do sedana i 4 osobowa rodzinę nad morze pod namiot, ja to zrobię bez problemu, Ty wątpię heheh:)

Darek ja olej wymieniam sam, więc na ściągnięcie pampersa narzekał nie będę, Jest o tyle dobre że nie gromadzi się tam tyle syfu, w szczególności w zimie np soli.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: weksla w 15.06.2010, 22:41
klusek zapakuj wózek do sedana i 4 osobowa rodzinę nad morze pod namiot, ja to zrobię bez problemu, Ty wątpię heheh:)
Kombi to prawdziwie męska wersja nadwozia. Można zapakować rower czy jakieś graty, można się nawet w nim przespać. ;)  Sedany są dla pussies. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club