6000 CD za 70 zł + zmieniarka 6 CD za 150 zł = 190 zł za wszystko

T, 18.12.2011, 18:23 « poprzedni - następny »

T

Witam

Mam do sprzedania fabryczny zestaw audio pasujący do Mondeo mk2, przedliftowego mk3 i pewnie jeszcze innych modeli (Focus?). Zestaw pochodzi z przedliftowego mk3.

- Radio 6000 CD

Radio na defekt polegający na tym, że czasami, gdy auto długo stoi i jest zimno, zanika prawy kanał. Wystarczy wtedy zrobić na chwilę głośniej i prawy kanał się pojawia. Z tego co się dowiedziałem nie jest to rzecz trudna do naprawienia, ale ja się na tym nie znam więc sprzedaję. Poza tym stan bardzo dobry, radio ma pewne ślady użytkowania, ale nie jest zniszczone (zdjęcie), napęd ładnie czyta płyty, łącznie z nagrywanymi i to nawet takimi dość zniszczonymi (oczywiście da się znaleźć taką, której nie przeczyta, ale czyta zdecydowanie najwięcej ze wszystkich odtwarzaczy audio które mam). Do radia dołączam oryginalną instrukcję z kodem.

Cena tylko 70 zł

- Oryginalna zmieniarka na 6 CD

Sprawna, stan wizualny ok, jest sporo rys i śladów użytkowania, ale nic nie jest pęknięte czy połamane, "zasuwka" działa jak należy.

Cena tylko 150 zł

Jeśli ktoś weźmie cały komplet, to cena tylko 190 zł za całość (czyli 30 zł taniej niż osobno). Na Allegro takie zmieniarki chodzą od 200 zł w górę, więc myślę, że moja cena jest bardzo atrakcyjna.

Zdjęcia:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club