Focus ST 5D MKII by GIZIU

GIZIU, 12.12.2011, 09:46 « poprzedni - następny »

GIZIU


Kris1976

Cytat: barti87 w 13.12.2011, 13:54
Lotka na 90% jest P&P ponieważ identyczne lotki są w cywilnych wersjach, zamiennie małe i duże.


« Dodane: 13.12.2011, 13:56 »

Jak chcesz to zdejmij swoją (montowana na dwie śruby) i możesz przymierzyć moją leży w pudełku. Zawsze będziesz pewny czy jest 100% P&P
...albo zarzuć od RS-a takiej w 5D to jeszcze nie widziałem !
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

GIZIU

Cytat: Kris1976 w 14.12.2011, 23:40
...albo zarzuć od RS-a takiej w 5D to jeszcze nie widziałem!
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



IMO wygląda beznadziejnie

Kris1976

 no nie za dobrze to się prezentuje...przerost formy nad treścią. W 3D ST gitara a nie tu
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

GIZIU

Ze względu na jutrzejsze chrzciny mojej córy, STek miał dziś pucowanie w opcji "full wypas". Z tej okazji zrobiłem parę fotek:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


GIZIU

Witam, kilka dni temu odebrałem autko po lakierowaniu przedniego zderzaka i detailingu. Oto kilka zdjęć pamiątkowych. W tym roku doszło parę gratów:

- oryginalny duży spoiler ST
- 19" z RS
- dystanse 20mm
- Eibach Pro Kit

W planach jeszcze przyciemnienie szyb.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Mustang

pięknie się prezentuje na 19" :)
Rozumiem, że wszystkie szpilki zmieniałeś?

MAG

Do Forda sa specjalne przykręcane dystanse, ktore maja własne szpilki.
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

GIZIU

Dokładnie, kupiłem dystanse Dystomu ze szpilkami.

bishop

Świetnie wygląda. Nie myślałeś żeby kierunki też dać przyciemniane?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

GIZIU

Prędzej tylne czarne LED by się przydały ;)

Mustang

17.05.2014, 02:01 #26 Ostatnia edycja: 17.05.2014, 02:10 by Mustang
Cytat: MAG w 16.05.2014, 08:25Do Forda sa specjalne przykręcane dystanse, ktore maja własne szpilki.
Nie tyle do forda co do wszystkich aut stosuje się taki patent przy dużym dystansie. Ogarniam ten temat ale takie dystanse zaczynają się od 22mm żeby przykryć ori szpilkę. Stąd było moje pytanie.
Czyli masz dystanse 22mm a nie 20mm.

GIZIU

Mam 20mm, Dystom zrobili mi na zamowienie.

skoti79

A testował ktoś dystanse dla seryjnej felgi ST? Ile mm tam można wsadzić? Oczywiście przy obniżonej foce :)

sseebbaa1

Cytat: Mustang w 17.05.2014, 03:01Ogarniam ten temat ale takie dystanse zaczynają się od 22mm żeby przykryć ori szpilkę
Ale zawsze można się czegoś nowego nauczyć :)
W poniższym temacie w pierwszym wpisie już zobaczysz, że Eibach ma (bez żadnych zamówień specjalnych) w swojej ofercie przykręcane dystanse 20 mm.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,3487.0.html

A jak zerkniesz dalej do postu #21 to zobaczysz wgłębienia w felgach, które pozwalają na zastosowanie jeszcze cieńszych przykręcanych dystansów. Zresztą Eibach ma też w swojej ofercie przykręcane dystanse o grubości 15 mm, z przeznaczeniem do Forda.
Do Focusa II będzie to S90-4-15-005 (grubość 15 mm).

Sam producent przy tych dystansach robi następujące zastrzeżenie, które chyba najlepiej wyjaśnia temat:
Aby założyć pierścienie dystansowe, felgi muszą posiadać odpowiednie wycięcia, aby pomieścić "łby" śrub (np. długość szpilki - 25mm, grubość dystansu - 10mm, pozostaje - 10mm, które musi schować się w wycięciu w feldze (min. 11mm). Dodatkowo takie wycięcie musi mieć wymiar min. 22x22mm, aby schować nakrętkę. UWAGA: montując dystanse 15mm należy zachować minimum 5mm wycięcia ponieważ nakrętki będą wystawać ponad powierzchnię!

Dystom prawdopodobnie robi jako standard 22 mm, bo wtedy jest pewność, że nawet przy felgach bez wycięć będzie wszystko pasowało. A cieńsze robi dopiero na wyraźne żądanie.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy