Focus ST 5D MKII by GIZIU

GIZIU, 12.12.2011, 09:46 « poprzedni - następny »

GIZIU

Witam wszystkich, po prawie 4 latach wracam do ST. Wcześniej był to oczojebny pomarańczowy 3D (dziś jeździ nim Lukasz-no1), teraz cichociemny, rodzinny 5D :) Poszukiwań w sumie nie było, w jednym z warszawskich centrów handlowych, spotkałem na parkingu właściciela białego poliftowego ST. Podszedłem z pytaniem czy nie jest zainteresowany sprzedażą. Powiedział że to nówka, ale ma drugiego, czarnego którym czasem jeździ żona :)  Auto przeszło wzorowo kompleksowy przegląd mojego mechanika i tym o to sposobem zostałem posiadaczem zadbanej, fajnie wyposażonej, bezwypadkowej sztuki od I właściciela z PL salonu. Jednym słowem: dzyń dzyń dzyń dzyń JACKPOT :)

Zmiany:
- wymiana fordowskiego radia na stację multimedialną JVC KW-AVX840.
- wycieraczki Bosch AeroTwin
- gumowa mata do bagażnika :D

Plany:
- na wiosnę kompletny auto-detailing (usunięcie odprysków, pomalowanie przedniego zderzaka itp.) Auto ma błyszczeć jak psu... wiadomo co
- oryginalny spoiler dachowy ST (nie wiem czemu go nie ma w 5D)
- tylne czarne lampy LED
- felgi (seryjne pewnie zostaną na zimę), na lato myślę nad 19" z RS ale nie wiem jakby to wyglądało
- moc, tutaj ze względu na to że jest to taki rodzinny dupowozik raczej szaleć nie zamierzam. Auto służy mi na dojazdy do pracy, po przysłowiowe bułki i na niedzielny obiad do teściów.

Zapraszam do oglądania i komentowania zdjęć:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Jendrekmak

zmienił bym tylko jedno, całą konsolę środkową najpierw bym obrobił na monolit tak żeby nie było tych marginesów obok audio i dał bym czarny kolor po całości czyli tzw. lakier fortepianowy od włącznika awaryjnych aż do osłony wokół dźwigni zmiany biegów. przy okazji malowania zderzaka miał byś taką możliwość
Mondeo mk3 2004 2,0 TDCI 152KM 350Nm kombi ST look, ham. FF2 ST225, Eibach Pro -30

molo

autko prezentuję się super, a czy w tej stacji JVC masz GPSa? bo też myśle nad zmianą radia tylko interesuje mnie taka z nawigacją . Jakby co to będę sprzedawał swoje koła czyli felgi od RSa + opony.

GIZIU

Stacja jest bez navi, niestety ceny nowych stacji z navi to już drugie tyle PLN. Ja mam navi w iPhone, domówiłem kabel do stacji i mam nadzieję że będzie działać navi w stacji ;)

molo

Cytat: GIZIU w 12.12.2011, 11:57Stacja jest bez navi, niestety ceny nowych stacji z navi to już drugie tyle PLN
właśnie wiem myślałem też o takich dedykowanych one są po ok.2k ale firmy noname, dobra nie zaśmiecam CI wątku ,powodzenia

barti87

Fajne auto, widać, że zadbane. To trafiłeś na właściciela akurat dwóch STków nieźle :) Bardzo podobają mi się te czarne lampy, świetnie wyglądają przy czarnym lakierze. W ogóle taki cichociemny bandyta, niby rodzinny :)
Pzdr i szerokości, do zobaczenia na drodze.
Performance Blue
FMIC Airtec 3, Downpipe 3'', De-cat 3'', Cat Back 3'' Milltek Sport
Turbo RS, Injector 550cc, RS airbox, remap by PromotoR/CompSport, Hp 360+ Nm 500+ (will be better)

Kris1976

Totalnie cichociemny ... i  może to i lepiej...już widze na drodze zaskoczone miny posiadaczy 2.0 tdi innych cwaniaczków :)  chociaż na co dzień  latam czarnym mundkiem i utrzymanie go w sensownej czystości z zewnątrz graniczy z cudem. 2 dni i auto brudne...:(
co do 19" to dałbym sobie spokój skoro to ma być "rodzinne wozidełko"
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

wilhelm

Bardzo fajna foka, z tymi czarnymi lampami wygląda super. Rzeczywiście nieźle Ci się trafiło, zaprosiłeś chociaż sprzedającego na forum? :D

vtec

foka git, lampy czarne w czarnym kolorze auta niezle prezentujea sie.
poza wymiana JVC jakies głosniory wymieniono? bo jak tylko dla navi to ja mam E72 :)
szerokości i do zobaczyska na jakim spocie ...

pawle

Gratuluję samochodzika!:)

Cytat: GIZIU w 12.12.2011, 09:46
...
- oryginalny spoiler dachowy ST (nie wiem czemu go nie ma w 5D)
...

Jesteś pewien, że w 5d nie ma tej lotki? (w wersji po fl jest)

O:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

pawle

GIZIU

Chodziło mi o moją sztukę, czemu w niej nie ma tej "dużej lotki" ;)

pawle

No wiem, wiem, tylko pytanie właśnie czemu nima? Odpadła może:)
pawle

barti87

Z tego co pamiętam, to wychodziły z małymi i dużymi lotkami, ale nie wiem od czego to było uzależnione. Może w zależności od rocznika.
Performance Blue
FMIC Airtec 3, Downpipe 3'', De-cat 3'', Cat Back 3'' Milltek Sport
Turbo RS, Injector 550cc, RS airbox, remap by PromotoR/CompSport, Hp 360+ Nm 500+ (will be better)

GIZIU

Widocznie. Ktoś przerabiał już wymianę ? Plug&Play czy jednak jakieś kombinacje ?

barti87

Lotka na 90% jest P&P ponieważ identyczne lotki są w cywilnych wersjach, zamiennie małe i duże.


« Dodane: 13.12.2011, 13:56 »

Jak chcesz to zdejmij swoją (montowana na dwie śruby) i możesz przymierzyć moją leży w pudełku. Zawsze będziesz pewny czy jest 100% P&P
Performance Blue
FMIC Airtec 3, Downpipe 3'', De-cat 3'', Cat Back 3'' Milltek Sport
Turbo RS, Injector 550cc, RS airbox, remap by PromotoR/CompSport, Hp 360+ Nm 500+ (will be better)