Pakiet ST do TDCI

adamo_, 05.11.2011, 09:00 « poprzedni - następny »

T

To są progi ST po drugim lifcie (2005-07).
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Jendrekmak

to jet poliftowe ST tzn 2005 w górę. ale nie wiem czemu były montowane stare i nowe progi jednocześnie bo można spotkać i jedne i drugie w tym samym roczniku mondka np. 2006. udało mi się takie zdobyć ale jeszcze ich nie założyłem

po drugie TAK taki zderzak jest w pakiecie ST. Tylko w TDCI ma jedno wycięcie na końcówkę wydechu (z lewej strony) a w benzynie ST220 ma po obu stronach. z odblaskami był od 2005 roku bo w światłach tylnych z dwoma białymi paskami i chromem już nie było odblasków (nie dotyczy to kombiaków bo tam się nic nie zmieniło w światłach z tyłu)
Mondeo mk3 2004 2,0 TDCI 152KM 350Nm kombi ST look, ham. FF2 ST225, Eibach Pro -30

T

Cytat: Jendrekmak w 10.11.2011, 01:24ale nie wiem czemu były montowane stare i nowe progi jednocześnie bo można spotkać i jedne i drugie w tym samym roczniku mondka np. 2006
Może w magazynie zostały? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Jendrekmak

trzeba by się było dokładnie przyjrzeć ale z obserwacji wstępnie wnioskuję, że ST220 takie miały a diesle z pakietem ST (TitaniumX i angielskie St TDCI) miały stary wzór. oczywiście mogę się mylić bo mogło to również np. zależeć od rynku z którego pochodzi auto.

:E sam sobie zaczynam zaprzeczać bo przecież te moje pochodzą z sedana ST TDCI (anglik)
z resztą błotniki i nadkola również.
progi (1 do małego odtworzenia), błotniki i nadkola w sumie mnie wyniosły 650 zł. plus malowanie
Mondeo mk3 2004 2,0 TDCI 152KM 350Nm kombi ST look, ham. FF2 ST225, Eibach Pro -30

adamo_

no to niezla cena :) załatwisz mi? :)))


znalazłem progi od st za 400 zł oba, tak się zastanawiam, nad powolnym kompletowaniem. Najgorsze to to że potem wszystko do malowania. Mam kolorek Ink blue, i rzadko części od st są w takim kolorze

« Dodane: 11.11.2011, 11:55 »



fajny mod do zderzaka ST  

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.stdrivers.co.uk/forum/topic/24432-with-a-lot-of-courage-and-prayers-a-few-tools-and-a-lot-of-inspiration/


A na tej fotce:  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://imageshack.us/photo/my-images/171/dsc00002copy.jpg/   jest na dole liftowego zderzaka kratka... co to za kratka oryginal od mondeo ?




wilhelm

Cytat: adamo_ w 11.11.2011, 09:49A na tej fotce:  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://imageshack.us/photo/my-images/171/dsc00002copy.jpg/   jest na dole liftowego zderzaka kratka... co to za kratka oryginal od mondeo?

Oryginal, to jest kratka którą montowali po drugim lifcie w 2005-2007

Jendrekmak

Cytat: adamo_ w 11.11.2011, 09:49no to niezla cena Smiley załatwisz mi? Smiley))
chętnie ale to był przypadek bo chłopcy nie do końca wiedzieli jakie są ceny tych części i policzyli mi drogo ale w stosunku do normalnych błotników. nadkola musiałem sobie sam poszukać na ich śmietniku a progi demontowali mi z gołego nadwozia. jeden próg był połamany przy przednim błotniku bo nie mogli go odkleić.
Mondeo mk3 2004 2,0 TDCI 152KM 350Nm kombi ST look, ham. FF2 ST225, Eibach Pro -30