Pakiet ST do TDCI

adamo_, 05.11.2011, 09:00 « poprzedni - następny »

adamo_

Witajcie , od tygodnia posiadam Forda Mondeo 2.0 TDCI wersja GHIA. , jak cenono  wyjdzie mnie kompletny zewnętrzny pakiet ST do tego autka, moze macie jakieś pełne komplety do sprzedania ?

wilhelm

Jak uda ci się kupić w dobrych cenach to przód 800, błotniki 250/szt, progi 400, zderzak tył 400 - wychodzi razem 2100, do tego dolicz lakierowanie.

Raczej nikt nie ma tu do sprzedania kompletu.

fredi

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/fotele-siedzenia-skory-ford-mondeo-mk3-recaro-i1829375941.html
Ten gościu miał również cały pakiet zewnętrzny st 220 ,zadzwoń i zapytaj, może jeszcze będzie coś miał.

adamo_

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/pakiet-mondeo-rs-st220-zderzak-progi-ford-st-220-i1874357937.html

tu widzę ale to RS...  strasznie "bułkowaty"

adamo_

Znalazlem pakiet ST : przód zderzak z halogenami , tył z kratkami  i progi. Wszystko do malowania, cena 2500 zł,.... opłaca się ?

KLUSEK

Do pakietu ST potrzebujesz jeszcze lotki oraz błotników przednich, więc IMO się nie opłaca

T

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

adamo_

to ile to jest warte (oprócz malowania) wg Was?

Przedni zderzak z kratką dolna ( stan bardzo dobry, ale kolor do zmiany ) z halogenami w kolorze srebrny mat i zaślepkami do halogenów

tylny zderzak z kratkami (kolor do zmiany)

progi boczne ( kolor do zmiany )


gdzieś pisali że można dopasować zderzak do standardowych błotników

T

Cytat: adamo_ w 08.11.2011, 18:59to ile to jest warte (oprócz malowania) wg Was?
Przyzwoite ceny są takie:

Przedni, kompletny zderzak bez uszkodzeń: 1000 zł
Tylny, kompletny zderzak bez uszkodzeń: 500 zł
Kompletne progi bez uszkodzeń: 500 zł

Razem ok. 2000 zł, ale jeśli kupujesz cały komplet, to powinieneś dostać jakąś zniżkę (10-20%). Sprzedającemu wygodniej pozbyć się wszystkiego naraz.

Jak będziesz szukał to zwróć uwagę na rogi zderzaków, często są połamane, a to ciężko naprawić.

Cytat: adamo_ w 08.11.2011, 18:59gdzies pisali że mozna dopasowac zderzak do standardowych blotnikow
Zamontować się da, ale idealnie tego nie spasujesz. A progów ST w ogóle nie spasujesz do zwykłych błotników, trzeba je przerabiać, a efekt tych przeróbek bywa bardzo różny.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Cytat: adamo_ w 05.11.2011, 09:00
Witajcie, od tygodnia posiadam Forda Mondeo 2.0 TDCI wersja GHIA., jak cenono  wyjdzie mnie kompletny zewnętrzny pakiet ST do tego autka, moze macie jakieś pełne komplety do sprzedania?


Ja mam tylny zderzak z ST. Jest tylko mały problem jest pęknięty w 3 miejscach i nie ma uchwytów do mocowania
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Cytat: Cinkciarz w 09.11.2011, 16:56Ja mam tylny zderzak z ST. Jest tylko mały problem jest pęknięty w 3 miejscach i nie ma uchwytów do mocowania
Jak to taki mały problem, to dlaczego sam go nie zamontowałeś, tylko wymieniłeś na inny? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

adamo_

czyli taniej i lepiej pakiet z RS...., a pytanko takie mam , te nakładki spryskiwaczy będą pasować do zderzaka RS lub ST ?

T

Cytat: adamo_ w 09.11.2011, 20:01te nakładki spryskiwaczy będą pasować do zderzaka RS lub ST?
Tak.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Cytat: Tomasz w 09.11.2011, 18:14
Jak to taki mały problem, to dlaczego sam go nie zamontowałeś, tylko wymieniłeś na inny? ;)

Bo inny bardziej przypadł mi do gustu i był za free :D z poloftowego mondka :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

adamo_

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.mondeotuning.hu/site_galeria_show/31/20080524-ford-majalis-tokol

zobaczcie te fotki  12 zdjęcie w pierwszej kolumnie (auta stoją przy ulicy gęsiego) co to za progi, to na pewno nie ST i chyba nie RS, ale bardzo fajnie wyglądają

tu widac lepiej:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.





i ten zderzak tylny, to jest ST ?

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.