Focus st II 2.5t 225km+.../wydech mgmotorsport/downpipe/soft by unitronic

carlosc, 01.10.2011, 15:30 « poprzedni - następny »

carlosc

hhahahha ale z was lamy:-D jak tam molo dojechales do domu bez przygod?:-D
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

DawPi

Lamy, lol. :D Jak Cię objadę tym to zobaczysz. :P

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

The on­ly way to get rid of a tem­pta­tion is to yield to it..

molo


Kris1976

Cytat: DawPi w 14.10.2012, 13:14Lamy, lol. Cheesy Jak Cię objadę tym to zobaczysz. Tongue
moment wymiata ale żeby Ci następne sprzęgło nie klękło ...
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

DawPi

RSowe pod 600nm podejdzie, więc okay. ;)

P.s. to taka próba z tym wykresem, jeżdżę na poprzednim setupie. Ale może w przyszłym roku..
The on­ly way to get rid of a tem­pta­tion is to yield to it..

wilhelm

Może i mamy takie same zimówki, ale na razie będziemy śmigać na letnich :)

Kris1976

Cytat: DawPi w 14.10.2012, 18:56RSowe pod 600nm podejdzie,
...hehe optymista
Cytat: DawPi w 14.10.2012, 18:56to taka próba z tym wykresem, jeżdżę na poprzednim setupie.
jak już masz lepsze sprzęgło to czemu nie latać na lepszej mapie ?
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

DawPi

Cytat: Kris1976 w 15.10.2012, 00:10hehe optymista
Takie dostałem info od osoby, która jak na razie mnie nie zawiodła. Angielski tuner, a tych STków trochę tam lata.

Cytat: Kris1976 w 15.10.2012, 00:10jak już masz lepsze sprzęgło to czemu nie latać na lepszej mapie?
Bo sprzęgło to nie wszystko.
The on­ly way to get rid of a tem­pta­tion is to yield to it..

wilhelm

600 angielskich Nm, to będzie akurat te 520 :D

carlosc

Wielki szacun dla heka:-D chyba sie przejade do niego z tymi obrotami:-D a wlasnie jak obroty dawpi? latasz teraz na tej mapie 310km? pzdr
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

Kris1976

Cytat: DawPi w 14.10.2012, 23:36Takie dostałem info od osoby, która jak na razie mnie nie zawiodła. Angielski tuner, a tych STków trochę tam lata.
600nm...hmm dużo. Ford miałby robić taką rezerwę ... na ostatnim spocie ST/RS - RSowicze po 30 tysiach przebiegu już marudzą że im się sprzęgło ślizga ... no chyba że nie wiedzą na czym to polega  :stupid:
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

T

Cytat: carlosc w 15.10.2012, 20:55latasz teraz na tej mapie 310km?
Cytat: DawPi w 14.10.2012, 18:56to taka próba z tym wykresem, jeżdżę na poprzednim setupie.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Kris1976

Carlos to jest gość  8)  człowiek-chaos  :P
...nie znam go ale już go lubię  :D  trza panowie kiedyś jakiegoś grubszego spota zrobić takiego północ - południe ! gdzieś w połowie drogi najlepiej z noclegiem  pierwszy dzień pojeżdżawki, wieczorem można by się sponiewierać a następnego dnia do chaty - ale jakiś zapasowy kierowca by się przydał co by na bańce nie wracać  ;)
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

carlosc

Kris dziekowa:-) heeeh byle w work na szybko czytalem posty:-D jestem jak najbardziej za Kris:-DDDDD moze byc fajnie:-DDD
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

DawPi

Z obrotami jutro rano chwila prawdy, bo dziś znów byłem. Poprzednio nie udało się ustrzelić powodu, ale bądźmy dobrej myśli. :)
The on­ly way to get rid of a tem­pta­tion is to yield to it..