JVC KW-XR611 -- opinie

T, 11.09.2011, 15:16 « poprzedni - następny »

T

Cytat: wilhelm w 27.10.2011, 00:16ale dzisiaj kupiłbym coś bez dużego ekranu.
Dlaczego? I co na przykład?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

Bo kosztuje ponad 2x więcej niż to samo bez ekranu, rzuca się w oczy i kusi złodzieji, a do tego w mk3 radio jest za nisko - żeby wygodnie na nie patrzeć musiało by być w miejscu środkowych nawiewów. Brakuje mi też pokrętła od głośności i z tego co widziałem to większośc 2dinowych stacji z ekranem 7" tego nie ma.

Z drugiej strony fajnie/wygodnie się przegląda foldery i wybiera piosenki, ogląda filmy, widok z kamery cofania itp.

Co bym kupił? Coś 2din zbliżone wyglądem do oryginalnego soniaka, z podstawowymi opcjami audio i podłączeniem USB od tyłu.




« Dodane: 27.10.2011, 00:13 »

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/kenwood-dpx-304-radio-2din-cd-mp3-sklep-w-wa-i1874695910.html
albo
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/jvc-kw-xr811-2din-usb-bluetooth-multikolor-sklepfv-i1887974694.html

Nie znam tych modeli dokładnie ale z wyglądu są ok, szczególnie powinny pasować do konsoli piano black.

wojoo

Cytat: wilhelm w 26.10.2011, 23:59Bo kosztuje ponad 2x więcej niż to samo bez ekranu, rzuca się w oczy i kusi złodzieji


Wilhelm, bo zanim się kupi takie radio wpierw trzeba się zastanowić czego oczekujemy... czy chcemy wygody użytkowania co daje nam duży ekran 7" czy radio 1 din które nie wygląda (i nie może mieć tylu bajerów) a pełni rolę "zwykłego" radia

A co do złodziei to co akurat nie ma najmniejszego znaczenia - jako przykład dam znajomego który miał radio 2 din z "dotykowcem" ponad rok, potem zmienił auto i tam miał 1 din które bardzo szybko powędrowało do innego właściciela ;)

« Dodane: 01.11.2011, 11:07 »

Cytat: Tomasz w 11.09.2011, 15:16
Znalazłem coś takiego:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/jvc-kw-xr611-2din-cd-mp3-aux-usb-multikolor-gw24-i1794271470.html

Ma w miarę sensowną cenę, wszystkie potrzebne mi funkcje i pasuje stylem do wnętrza Mondeo:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Gra to w miarę dobrze? Warto kupić?

PS. Nie, nie chce kolorowych ekranów LCD, DVD i innych niepotrzebnych mi w aucie gadżetów. ;)

JVC nigdy nie grzeszyło jakością... zagra na pewno lepiej od seryjnego ale nie spodziewaj się jakiegoś wiekszego szału!

Czy warto kupić? myślę, że z tych wszystkich które pokazałeś - tak, przynajmniej wyglądem nie odstrasza
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

hashenty

I co Tomaszu?
Zadecydowałeś? ;]

T

Jeszcze nie, odpuściłem temat do czasu ogarnięcia mechaniki. Poza tym wilhelm zniechęcił mnie trochę do JVC, ponoć ta gałka mocno się błyszczy, a ja nie mam we wnętrzu żadnego chromu.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

hashenty

19.11.2011, 16:15 #20 Ostatnia edycja: 19.11.2011, 23:13 by hashenty
No jak by nie patrzeć, to trochę masz racji.
Ale żeby nie kupować fajnej kurtki, bo guzik się nie podoba? :]

Na pewno przez ten szczegół konsola nie będzie wyglądać gorzej niż ze starym patefonem.

Idąc radykalną drogą - zawsze możesz sobie pyknąć ten gałek czarnym matem,
albo matowym srebrnym za 5 zł :]

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



« Dodane: 19.11.2011, 23:09 »

Generalnie proszę ja Ciebie, to znalazłem coś takiego - sensowny stosunek jakość/cena:

Nic nie powinno Ci się tu błyszczeć, a z tym zielonym podświetleniem, to sobie odpuść :]

Clarion:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Aukcja: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.ebay.co.uk/itm/Clarion-DUZ386MP-2-DIN-CD-iPod-direct-control-via-USB-/290376021437?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item439bc275bd

Kenwood:  (już zaproponowany wcześniej)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Aukcja: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.ebay.co.uk/itm/Kenwood-DPX404U-2-DIN-MP3-WMA-AAC-CD-Receiver-Front-AUX-USB-Music-Inputs-/380368393715?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item588fb915f3


Zarzucaj coś nowego i ciesz się :]

Trochę tak samo jak z kupowaniem tiwi w sklepie - na ścianie 20 różnych, każdy inny. Ten taki, ten owaki, ten śmaki. I głupiejesz. Kupisz którykolwiek, montujesz w domu i morda się cieszy - bo nie masz już do czego przyrównać, tylko do tego starego złoma, którego miałeś i jest banan :]
Tak samo z tym radiem będzie ;] Nie pękaj Tomaszu :]

T

Cytat: hashenty w 19.11.2011, 16:15No jak by nie patrzeć, to trochę masz racji.
Ale żeby nie kupować fajnej kurtki, bo guzik się nie podoba?
Dla mnie najważniejsza jest harmonia stylu. ;)

Cytat: hashenty w 19.11.2011, 16:15Nic nie powinno Ci się tu błyszczeć, a z tym zielonym podświetleniem, to sobie odpuść
Bardzo fajny design, ale chyba nie ma wersji z zielonym lub ew. czerwony podświetlaniem. Niebieskie odpada z powodu jak wyżej. :D

Cytat: hashenty w 19.11.2011, 16:15Kenwood:  (już zaproponowany wcześniej)
Muszę o nim pomyśleć, ale wygląd ma trochę dziwny...

Cytat: hashenty w 19.11.2011, 16:15Trochę tak samo jak z kupowaniem tiwi w sklepie - na ścianie 20 różnych, każdy inny. Ten taki, ten owaki, ten śmaki. I głupiejesz. Kupisz którykolwiek, montujesz w domu i morda się cieszy - bo nie masz już do czego przyrównać, tylko do tego starego złoma, którego miałeś i jest banan
Tu niestety nie trafiłeś, bo telewizora nie posiadam. :)

...za to mam audiofilskie stereo do którego nie ma porównania cokolwiek, co mógłbym zamontować w aucie i dlatego chyba skłaniam się ku zwykłemu CD 6006. Nie bijcie. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

Idź do pierwszego lepszego sklepu z radiami samochodowymi i pooglądaj różne na żywo.

T

Już coś kupiłem, ale raczej Wam się nie spodoba. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

hashenty

No to zarzuć zdjęcie patefona! :] Się chwal znaczy :]

T

Cytat: hashenty w 10.12.2011, 21:53No to zarzuć zdjęcie patefona!

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

hashenty

Ehheeehehe :]
No to masz mojego patefona :D

Ile dałeś za niego?

Chyba najfajniej wyglądające "radio" do mondeo przed liftem, bo nawigację to to ma tylko w nazwie.
Ale kiedyś na wędrówce po dojczlandach włożyłem płytę Niemiec do navi i porównałem z moją nawigacją na szybie - prowadziła dobrze.
Tylko że przy tych nowszych, to oprawa graficzna VNR wyglądała jak z commodore :]

No i jak wiadomo nie ma map Polski - więc navi bezużyteczna.

Ale fakt faktem, bardzo dobrze komponuje się z konsolą - zwłaszcza nocą super efekt.

T

Cytat: hashenty w 15.12.2011, 21:25Ile dałeś za niego?
Razem ze zmieniarką gdzieś połowę tego, co bym dał za każdą inną opcję. :)

Cytat: hashenty w 15.12.2011, 21:25Ale fakt faktem, bardzo dobrze komponuje się z konsolą - zwłaszcza nocą super efekt.
Jak kogoś ciekawi jak to działa:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=Jlh-rJUHmVo
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

pola102

Radioodtwarzacz z CD o mocy 4 x 50 W. Posiada złącze AUX na panelu przednim oraz złącze USB. Odtwarza pliki MP3 i WMA. Tuner radiowy FM, MW i LW z RDS i możliwością zapisu w pamięci do 24 stacji radiowych. 2-sposoby sterowania iPodem/iPhonem.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link. despedidas en granada  - Pozdrawiam Mart1k4e

qca

witaj jesli masz więcej kasy to dołóż troche i kup to alpine bedziesz zadowolony w 100%
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link. sexshopmasbarato.es - PozdrawiamOla1kr1c