Różnice w zderzakach RS a ST 220

eng, 10.06.2010, 13:17 « poprzedni - następny »

eng

No to jak w końcu. Albo ST TDCI kombi miały tył RSa albo nie. Polarny napisał, że nie widział tego w katalogach w ASO z kolei Jendrekmak napisał, że mają. Trochę dziwne rozwiązanie by Ford przyjął gdyby rzeczywiście łączył tak te pakiety.

T

ST TDCI miały tył RS-a, bo zresztą niby jaki? Kto nie wierzy, niech przejrzy wyspiarskie fora. Zmiana tylnego zderzaka na taki z ST i przy okazji wydechu jest tam dość popularnym modem.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Jendrekmak

sorry poprawiłem bo to wilhelm o tym pisał
Cytat: eng w 05.06.2011, 23:37Trochę dziwne rozwiązanie by Ford przyjął gdyby rzeczywiście łączył tak te pakiety
może z powodu wydechu tak zrobili
Mondeo mk3 2004 2,0 TDCI 152KM 350Nm kombi ST look, ham. FF2 ST225, Eibach Pro -30

Ry2y

A jak jest z liftami grila od st220? Raz widzę polakierowane ramki grila w kolor nadwozia, a raz chromy. Czy przednie zderzaki st220 były identyczne i mogę sobie wybrać gril? Czy może były jakieś lifty w samej konstrukcji zderzaka?

T

Zderzaki jako takie są takie same (albo nie różnią się niczym istotnym). Grill przedliftowy wygląda tak samo jak późniejsze, ale ma inny otwór na kluczyk (ta sama historia co w pozostałych wersjach, więc nie ma co tłumaczyć). Chromowane grille pojawiły się w ST chyba po drugim lifcie i są w zasadzie identyczne z grillami w innych wersjach. Do zderzaka ST będzie fizycznie pasował chyba każdy grill oprócz zwykłego przedliftowego.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

fredi

25.09.2011, 15:05 #65 Ostatnia edycja: 25.09.2011, 18:08 by badger
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://imageshack.us/f/855/cimg7344.jpg/
Zderzak ST po lewej i RS,ST TDCI kombi miały tylny zderzak od RSa
Zderzak ST widać po lewej, po prawej RS. ST TDCI kombi miały tylny zderzak od RS-a.

Przypominam, że na forum staramy się pisać poprawnie po polsku — Tomasz.

puniu01

Moze dodam ze listwa w zderzaku RS sklada sie z dwoch elementow. Z prawej strony jest mala zaslepka na ucho holownicze i dluga listwa w lewa strone wygladajaca jak dwie
Podpis jest;p

linkgrabber

były zderzaki ST bez spryskiwaczy?

T

Tak (chyba).
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

linkgrabber

przejrzalem allegro w poszukiwaniu zderzaka i żadnego nie znalazlem, na allegro też nie ma na sprzedaz calego st ze zderzakiem bez spryskow

ciekawe :D

« Dodane: 28.10.2012, 15:40 »

swoja droga rozkodowany VIN auta z francji pokazuje: wersja titanium X, czyli st tdci tylko angole maja ale w vin nie wiem jak podaja

Essio

linkgrabber szukasz przodu od ST?
Oberslejzen!

linkgrabber

potrzebuje drugi zderzak bo kupilem drugie auto i mam dwa mondki :D

Essio

Dwa mondki to szaleństwo, wypytałem ziomka co miał zderzak na sprzedaż. Stawiałem na przód ale okazuje się, że ma tył od ST220 (czarny).
Oberslejzen!

linkgrabber

jest on na allegro? Jak nie chcesz tutaj to wyslij mi jakis namiar na niego, zderzaka z tylu co prawda nie potrzebuje ale co innego może mi wpadnie w oko

Essio

To są pozostałości po jego ST220. Ma tylko zderzak tył, tłumik środkowy (nowy) i jedną felgę os ST220.
Ale wal do tego gościa z allegro Kapi1983 (nick z allegro). Bywa tutaj na forum. Ma dwa ST220 na części.
Byłem i widziałem stejki coś tam kupiłem, kolo spoko.
Oberslejzen!