Gdzie zamontować tweetery?

marctwain, 30.05.2010, 22:00 « poprzedni - następny »

wojoo

moim zdaniem lepiej popsuc jak cos nie wyjdzie ten element gdzie mamy sterowanie szybami niz cale drzwi ... poza tym jest to moim zdaniem duzo wygodniejsze

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Gregor

ja mam po prostu przykręcone do trójkątów przy lusterkach - w weekend zrobię temat o moim autku, to będzie i fotka tego ;)
2.0 TDCi EGR-Bypass Decat 18" -40mm. Co dalej, zobaczymy ;)

T

Cytat: Gregor w 29.09.2010, 15:53
ja mam po prostu przykręcone do trójkątów przy lusterkach - w weekend zrobię temat o moim autku, to będzie i fotka tego ;)
U mnie tak to jest zrobione:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



(tweater jest nakierowany na lusterko wsteczne, czego niestety na fotce za bardzo nie widać)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

Cytat: Tomasz w 29.09.2010, 15:54
U mnie tak to jest zrobione:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



(tweater jest nakierowany na lusterko wsteczne, czego niestety na fotce za bardzo nie widać)

wlasnie widac jak jest nakierowany tweeter na lusterko przy otwartych drzwiach ;), a jak zamkniesz to rozumiem ze tweeter skierowany jest w przednia szybe ? :wojoo:
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: wojoo w 29.09.2010, 16:05
wlasnie widac jak jest nakierowany tweeter na lusterko przy otwartych drzwiach ;), a jak zamkniesz to rozumiem ze tweeter skierowany jest w przednia szybe ? :wojoo:
Przy zamkniętych jest nakierowany na lusterko.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

Cytat: Tomasz w 29.09.2010, 16:07
Przy zamkniętych jest nakierowany na lusterko.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Eh... zrobię Ci fotkę to zobaczysz. Sam tweater ma regulacje. Niestety konieczność użycia takich zawęziło mi bardzo krąg możliwych do wykorzystania zestawów głośników. Większość chyba tego nie ma, albo nie widać na fotkach, że ma. Gdyby grał w takim kierunku jaki wynika z samego trójkąta to brzmienie byłoby tragiczne.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Gregor

do hertzów dodają taką podkładkę (czy jak to inaczej nazwać) ściętą, dzięki której można odpowiednio ukierunkować tweeter. U mnie mniej więcej jest tak jak powinno być, czyli dzwięk z tweeterów krzyżuje się pomiędzy kierowcą i pasażerem
2.0 TDCi EGR-Bypass Decat 18" -40mm. Co dalej, zobaczymy ;)