TDCI Big Turbo Eibach Pro-kit Focus ST Brakes Bi-xenon FMIC Car Audio System

wojoo, 13.05.2010, 22:43 « poprzedni - następny »

wojoo

Cytat: Wolfiekiel w 05.04.2011, 09:37
Przeczytałem to wielopostne dzieło w poszukiwaniu konkretnych info. Gdzie w okolicach w-wy mogę dostac hybrydę. Może być Garret 18/22 lub cos innego co możecie polecić. Jesli ktoś doda cos jeszcze o kosztach to będę wdzięczny. Czytałem że ktoś miał możliwośc zrobienia za 2,4k PLN i było to trochę drogo.


Turbinke zrobisz w granicach 1500zl, ja ja robilem u karambola. Jesli chcesz hybryde to tylko mozesz miec garret 18/20 :)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: wojoo w 05.04.2011, 11:23
Turbinke zrobisz w granicach 1500zl, ja ja robilem u karambola. Jesli chcesz hybryde to tylko mozesz miec garret 18/20 :)
Trzeba dodać, że te 1500 czy nawet 2000 zł to nie jest wcale dużo jak za coś takiego. Do tego trzeba oczywiście doliczyć koszt strojenia.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Wolfiekiel

wiem, chciałbym z kupnem nowej turbiny + montaż zmieścić się w cenie do 2000PLN. No strojenie to osobna historia. Wiem że obecny program nie jest ok i bede robił nowy.

Czy sławny "karambol" to jest to:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.autokarambol.pl/kontakt.html

Pozdr.

wojoo

Cytat: Wolfiekiel w 05.04.2011, 11:41
wiem, chciałbym z kupnem nowej turbiny + montaż zmieścić się w cenie do 2000PLN. No strojenie to osobna historia. Wiem że obecny program nie jest ok i bede robił nowy.

Czy sławny "karambol" to jest to:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.autokarambol.pl/kontakt.html

Pozdr.

tak to jest on, co do zmieszczenia sie w kwocie 2 tys zl to juz kwestia twojego mechanika za ile bedzie chcial ci zamontowac turbo ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Wolfiekiel

No i super, kapuje i dzieki za info.
Juz bieram kase bo ostatnio wydałem na nowe hamulce.

Lasko1990

Wojoo pochwaliles sie juz jakie to audi ?? ja przypuszczam że to a 6 :P

T

To jest temat o Mondeo mk3 woja. O jego innych autach można porozmawiać w dziale "luźne rozmowy".
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

wojoo juz nie ma mondeo. wiec watek nalezy zamknac:-P ja przypuszczam ze to bedzie audi 80


Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: weksla w 19.05.2011, 16:23wojoo juz nie ma mondeo.
Temat tego auta jest kontynuowany przez nowego właściciela tutaj:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,2461.0.html
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club