Mgiełkowe dysze spryskiwaczy

weksla, 13.05.2011, 22:37 « poprzedni - następny »

Polarny

Cytat: Tomasz w 23.05.2011, 23:47
Ja przez pewien czas miałem popsuty spryskiwacz szyb i te z xenonów w zupełności wystarczały (tylko nie na postoju). ;)
Tylko spryskiwacze xenonów to najdroższa forma spryskiwania (z punktu widzenia ilości płynu).

Cytat: Tomasz w 23.05.2011, 22:49
Polarny, a Ty czasem nie masz zwykłych halogenów bez spryskiwaczy? ;)
Nie rozumiem Cię. Jakie zwykłe halogeny bez spryskiwaczy?

T

Cytat: Polarny w 24.05.2011, 18:38
Tylko spryskiwacze xenonów to najdroższa forma spryskiwania (z punktu widzenia ilości płynu).
Ale przy włączonych światłach mijania one i tak się włączają i zwykle płynu z nich wystarczało i do umycia szyb. ;)

Cytat: Polarny w 24.05.2011, 18:38
Nie rozumiem Cię. Jakie zwykłe halogeny bez spryskiwaczy?
Czego konkretnie nie rozumiesz? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Polarny

Cytat: Tomasz w 24.05.2011, 18:48
Ale przy włączonych światłach mijania one i tak się włączają i zwykle płynu z nich wystarczało i do umycia szyb. ;)
Hehehe d-:

Cytat: Tomasz w 24.05.2011, 18:48
Czego konkretnie nie rozumiesz? ;)
No w sensie jakie zwykłe halogeny i jakie spryskiwacze do nich? Halogeny przecież są bez sprysków.

T

Cytat: Polarny w 24.05.2011, 18:51
No w sensie jakie zwykłe halogeny i jakie spryskiwacze do nich? Halogeny przecież są bez sprysków.
Światła mijania z żarówkami halogenowymi, eh...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Polarny

Łoooo, aleś napisał. No to tak, ja mam zwykłe lampy ... ale ze spryskami.

auchim

Ma ktos moze porownanie spryskow ze skody i peugota, w pugu jak dla mnie dzialaly super zastanawiam sie czy sa duze roznice skoro Tomasz pisze ze w octavi lipa

T

Lipa... ale dla mnie. Tobie mogą się podobać. ;) Jak na mgiełkowe działają ok.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

ja miałem takie w skodzie i byłem zadowolony, po przesiadce do forda - masakra

eng

Widziałem te spryskiwacze i działają całkiem dobrze. Rzeczywiście rozprowadzają równomiernie płyn na szybie. Nie tylko my zastanawiamy się nad wymianą naszych seryjnych sprysków na mgiełkowe. Na innych forach są podobne tematy.

wilhelm

I co, założył ktoś je do siebie?

weksla

chętnie bym dał ale skąd wziąść?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

NeroN

Słyszałem o patencie ze Skody dysza, grzanie z Forda... ale nie mogę tego odszukać.

Też bym się przylansił z takim spryskiem ;)
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

NeroN

I proszę :)

Znalezione na moim starym forum FF :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.ford-esklep.pl/pl/p/Dysza-spryskiwacza-przednia-podgrzewana-Focus-MK-III-C-max-1708797-FORD/2927

Spryski z Focusa III :)

Zamówione, cena wręcz przekomiczna, jak przyjdą będę montował - zdam relację :)
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

wilhelm

W tamtym temacie z UK ktoś takie założył i psikało mu trochę za nisko.

NeroN

Na FF opatentowali podkładanie czegoś albo nadlewanie klejem żeby psikały ciut wyżej i ponoć działa gitara :)

Zobaczymy :)
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]