Emblemat-tuning

Polarny, 06.04.2011, 18:44 « poprzedni - następny »

T

Cytat: jedros1 w 07.04.2011, 15:07
Mogę wiedzieć co za pajac usunął mój post ?????????????????????????????? :mad:
Ja usunąłem, bo zawierał głównie wulgaryzmy. A za "pajaca" masz wakacje od pisania na tydzień.

« Dodane: 07.04.2011, 16:17 »

Cytat: Polarny w 07.04.2011, 11:19
Tomasz - to nie krytyka krytyki. Jak ktoś pisze po raz Nty to samo, to jest to już krucjata, a nie krytyka, więc krytkuję krucjatę, a ty właśnie krytykujesz moją krytykę (-:
MAG wyraża swoją opinie, nie zauważyłem, żeby robił to w jakiś szczególnie nachalny sposób. Mam natomiast wrażenie, że Ty często zamiast skupić się na merytorycznej dyskusji starasz się udowadniać, dlaczego Twoim zdaniem dana osoba nie powinna wyrażać takich czy innych poglądów, które akurat Ci się nie podobają. ;)

Cytat: Polarny w 07.04.2011, 11:19
MAG - Twoje wypowiedzi to nie krytyka, tylko robienie z kogoś gorszego i udowadnianie, ze coś jest zarezerwowane dla kogoś innego.
No bo jest, miejsce emblematów ST jest na autach w tej wersji, emblematów mercedesa na autach wyprodukowanych przez tą firmę itd. Oczywiście niektórzy mogą mieć na ten temat inne zdanie...

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



...ale czy nie wygląda to śmiesznie? ;)

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząc o "robieniu z kogoś gorszego". Jeśli ktoś uważa, że posiadane auto świadczy o człowieku i nakleja sobie emblematy lepszej wersji żeby się dowartościować, to raczej to on ma jakiś problem ze sobą, a nie ten, który to krytykuje (to akurat nie jest raczej uwaga do cinkciarza, bo on chyba już takie kupił). ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

eng

Ja mam "pakiet ST" i nie mam ani jednego znaczka sugerującego, że to ST220. A nie raz spotkałem się z opinią kogoś z zewnątrz kto mówił np.: "Fajne ST" i tym sposobem bez znaczka i tak osiągam zamierzony cel i nie mam zamiaru wyprowadzać nikogo z błędu bo po co?

weksla

a czy moje Znaczki ghia w niby trendzie to tez wiocha?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: weksla w 07.04.2011, 17:53
a czy moje Znaczki ghia w niby trendzie to tez wiocha?
A nie? :D Szczególnie, że go sobie na "titanium" zrobiłeś... ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

no i co z tego? wymienie sobie je jeszcze na te poliftowe bo mnie rajcują:-P
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: weksla w 07.04.2011, 18:00
no i co z tego? wymienie sobie je jeszcze na te poliftowe bo mnie rajcują:-P
Jeszcze sobie trzy z tyłu naklej i czwarty na czole. :wojoo:

PS. Ja moje "ghia" wywalam. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

a żebyś wiedział że nakleję będę miał tez na kratce z przodu i ze 6 pod rząd na tylnej klapie:d
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Cytat: weksla w 07.04.2011, 19:36
a żebyś wiedział że nakleję będę miał tez na kratce z przodu i ze 6 pod rząd na tylnej klapie:d

chce to czym predzej zobaczyc :D

weksla czemu kłamiesz w swoim podpisie :) ?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

absolutnie nie kłamie:D:D:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Cytat: weksla w 07.04.2011, 20:31
absolutnie nie kłamie:D:D:D

chyba trochę za dużo sobie dodajesz :wojoo:
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: wojoo w 07.04.2011, 19:58
weksla czemu kłamiesz w swoim podpisie :) ?
Pod avatarem też oszukuje. Mały kłamczuszek z naszego weksla. :wojoo:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

eng

Podobnie jak wojoo bo znajdzie się kilkaset mocniejszych TDCI w Polsce.

wojoo

Cytat: eng w 07.04.2011, 21:40
Podobnie jak wojoo bo znajdzie się kilkaset mocniejszych TDCI w Polsce.

mk3 ? pokaż mi chociaż jeden ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

mój Twojemu dorównuje:D

a jeśli chodzi o kłamstwo to gdzie go macie?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

eng

A gdzie jest napisane, że chodzi o MK3? Pisze dokładnie tak: "Najmocniejsze TDCI w Polsce!
Warszawa"