Jak to jest z tym Egr-em? Zaślepiać czy nie? :S

weksla, 27.05.2010, 00:11 « poprzedni - następny »

Gregor

Tak jak pisałem u mnie w temacie - Bypassa załatwiałem przez ebaya do 2.2 tdci nie będąc pewnym czy podpasuje do mojego. Jednak bez problemów podeszło, z tym że ja mam okablowany i świeci się check engine, ale autko jeździ normalnie. Słyszałem, że heko ogarnia ten temat, ale nie mam funduszy żeby się za to zabrać
2.0 TDCi EGR-Bypass Decat 18" -40mm. Co dalej, zobaczymy ;)

damian88

Panowie ma ktos pare fotek z tym bypassa chce zrobic samemu i moze by troche pare fotek pomoglo z gory dziekuje.

wilhelm

na ebayu znajdziesz :)

weksla

w moim temacie tez znajdziesz
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

damian88

Ok ,dziekuje. Tylko jeszcze jedno co zrobic z kabelkami co do chodza do egr. Spoko jak tylko odzyskam auto ,to robie rysunek techniczny moze jakas makietke ;) i na laser i tokarke i bedzie gotowe,napewno napisze jaki wyniki uzyskalem z tych modow

weksla

jakie kable?? w przedliftach na 99% nie miałeś egr-a sterowanego elektronicznie więc nie ma tam żadnych kabli tylko wężyki od podciśnienia które zwyczajnie zaślepiasz
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

damian88

Eee napewno jakies ida , kurde zejde zaraz i zobacze.
:/

wilhelm

jak masz przedlifta to na 100% do egra dochodzi tylko wężyk podciśnienia :)

damian88


weksla

zrób zdjęcie tej kostki bo nie uwierzę
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Snajper

Sławku, no to co u mnie.
Wężyk z podciśnieniem i kostka od sterowania.

weksla

no ale on ma przedlifta
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

damian88

Ford wszystko moze sie zdarzyc. fotke moge zrobic, wiec umnie tak sie nie da

Snajper

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Ja mam takie cudo, da rade założyć BYPASSa??

Fordziak