nawigacja 6-7" co polecicie ?

nokitel, 25.03.2011, 20:02 « poprzedni - następny »

NeroN

Ja mam jakieś Mio moov 500 stare.
Szukałbym czegoś w miarę firmowego i z mocnym prockiem i RAMem. 5-7 cali to optymalna wielkość.
Zwróciłbym też uwagę na ekran, dobrze by było poamcać przed zakupem. Bo niektóre działają bardzo tempo i do dotyku do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni w tel teraz - mają niewiele współnego.

Niestety z nową AM już powoli nie wyrabia.

Do ogólnego navigovania użwyam Denso w aucie, ale niestety nie wszystkie drogi są w PL - szkoda bo działa genialnie.

A telefon... jak coś jest do wszytskiego to jest do niczego.

Niech ktoś Ci zadzwoni, przyjdzie SMS, albo powiadomienie jakieś. Poza tym GPS szybko kończy baterię.
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

linkgrabber

Ja mam GoClever z automapą, daje rade i nie potrzeba drozszego sprzetu :)

MAG

Moja stara navi też już ledwo wyrabia, a najnowsze aktualizacje nie mieszczą się już na karcie jaka ta navi obsługuje i o ile jeszcze tu w Szwecji daje rade, to w Polsce, przy tej ilosci nowych dróg jest poprostu massakra z nawigowaniem "w polu"

Zastanawiam sie dlatego nad TomTomem via130LMT - mam tutaj w Szwecji teraz takiego z oferta "wiecznej" aktualizacji - koszt to 1500kr czyli ok.700zł - mapy całej Europy "ofkors"

I jeszcze mam takie pytanko - czy sa jakies programy navigacyjne na iPhona, takie żeby nie ciągnęło transmisji danych komórkowych, a tylko pozycjonowanie wg GPS'a?
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

wilhelm

Moze sygic, poszukaj na ipmart forum ;)

aicha

Ja polecam 7 - osobiście ją posiadam i jestem zadowolona. Bardzo precyzyjna i dokładna a w dodatku w miarę tania:)