Focus II ST 2.5T 06' by Barti87

barti87, 18.03.2011, 22:59 « poprzedni - następny »

pawle

Po mojemu niebieskich jest nawet więcej niż pomarańczy. Ja tam nie wiem jak to jest, ale ja to chyba nawet czarnych więcej widuję niż electic orange.

Cytat: Tomasz w 19.03.2011, 18:19
Ja takiego na ulicy jeszcze nie spotkałem. Albo nie zwróciłem uwagi. ;)

pawle

T

Może po prostu nie zwróciłem uwagi, a pomarańczowe ST-ki czy zielone RS-y od razu rzucają się w oczy. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

pawle

I o to chodzi aby się nie rzucał:) Weźmy na ten przykład czarny ST 5d :) Jeszcze znaczka chciałem się pozbyć z tyłu, ale fabrycznie jest montowany, więc jako całkowita seria (za wyjątkiem zimowych GY;ów 17") i to zostało:)
pawle

T

Cytat: pawle w 21.03.2011, 14:28
I o to chodzi aby się nie rzucał:)
Zgadza się. Dlatego napisałem w Twoim wątku, że masz fajny zestaw kolorystyczny. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

vtec

Cytat: barti87 w 21.03.2011, 13:45
koszt między 2000-2300. Trzeba sie dogadać.
No to nie mało ...
1800 chca w jkracing na wejsciu, za dwa moze wyszloby taniej, no i do Wrocka nie trzeba byłoby leciec ;)
No chyba ze chcesz spotkac sie z Lukaszem i jego Pomarańczą  :evil:

Wracając do kolorystyki Focusów ...
Szczerze powiedziawszy przy zakupie nie patrzylem na kolor, mialem brac niebieskiego 5-drzw, od syna Gonery, ale jakis skubaniec rąbnął mi go spod nosa ...
Tak czy siak lubie ten kolor, wszyscy sie glapią  :D ... od przechodniów po osoby w Porszakach, itp  :D
No i żona lubi ten kolor 8)

barti87

Szczerze ja też nie zastanawiałem się nad kolorem auta wyszło w praniu. Teraz nie zamieniłbym go na inny.
Co do strojenia zadzo nie tam do nich zapytam się i pomyśle.A gdzie w wawie oni są? Dzwoniłeś do nich robia ST?
Performance Blue
FMIC Airtec 3, Downpipe 3'', De-cat 3'', Cat Back 3'' Milltek Sport
Turbo RS, Injector 550cc, RS airbox, remap by PromotoR/CompSport, Hp 360+ Nm 500+ (will be better)

vtec

Cytat: barti87 w 22.03.2011, 16:58
A gdzie w wawie oni są? Dzwoniłeś do nich robia ST?
jeszcze nie jestem na tym etapie, na razie rozeznaję się w necie, ale jak poczytasz sobie na na tamtym forum (maja sponsorowane na Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.racingforum.pl jako JK-Racing) co ci przedstawilem wczesniej oraz o ich historii to powinno wystarczyc ...
zalecaja nawet zmiane IC przed strojeniem, a to juz dobrze swiadczy i oznacza ze maja jakies pojecie i nie wciskaja kitu, jedynie z cena tej chlodniczki co oferuja to lekko przesadzaja, za tysiaka bede mial zrobiona pod wymiar z gwarancja i nie jakis chinczyk  :evil:

MAG

Śliczne autko  :love:

Akurat w FFII ST najbardziej lubię ten kolor, chociaż w Mondeo i FFI nie do końca mi leżą  :D

Fajne mody - ciekawe ile "wypluje" po strojeniu ....

A fele zostaw w spokoju  ;)
Conajwyżej dystans daj aby je ździebko bardziej odsadzić, ale nie baw sie w żadne malowanie, bo tak jak jest, jest super (pasują do tych kilku delikatnych wstawek chromowanych przy halo)

baaaardzo ewentualnie skusiłbym sie na białe fele, które w niebieskim aucie wyglądaja zabójczo, ale akurat ori felgi z ST w białym nie do końca mi sie widzą - musiałyby byc jakieś w 'sportowym" dizajnie - cosik a'la stare 5-ramienne Compomotive
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

barti87

Cytat: vtec w 22.03.2011, 17:59
jeszcze nie jestem na tym etapie, na razie rozeznaję się w necie, ale jak poczytasz sobie na na tamtym forum (maja sponsorowane na Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.racingforum.pl jako JK-Racing) co ci przedstawilem wczesniej oraz o ich historii to powinno wystarczyc ...
zalecaja nawet zmiane IC przed strojeniem, a to juz dobrze swiadczy i oznacza ze maja jakies pojecie i nie wciskaja kitu, jedynie z cena tej chlodniczki co oferuja to lekko przesadzaja, za tysiaka bede mial zrobiona pod wymiar z gwarancja i nie jakis chinczyk  :evil:
w takim razie zobacze poczytam może sie skusze. IC juz mam wymienione wiec zobaczymy co powiedza jak do nich zadzwonie :)
Performance Blue
FMIC Airtec 3, Downpipe 3'', De-cat 3'', Cat Back 3'' Milltek Sport
Turbo RS, Injector 550cc, RS airbox, remap by PromotoR/CompSport, Hp 360+ Nm 500+ (will be better)

T

Cytat: MAG w 22.03.2011, 18:56
Conajwyżej dystans daj aby je ździebko bardziej odsadzić
W RS-ie psuje to ponoć prowadzenie... ST ma niby trochę inne zawieszenie niż RS, ale i tak bym z tym uważał. ;)

Co do reszty to jak zwykle się z Tobą zgadzam. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

barti87

Cytat: MAG w 22.03.2011, 18:56
Śliczne autko  :love:

Akurat w FFII ST najbardziej lubię ten kolor, chociaż w Mondeo i FFI nie do końca mi leżą  :D

Fajne mody - ciekawe ile "wypluje" po strojeniu ....

A fele zostaw w spokoju  ;)
Conajwyżej dystans daj aby je ździebko bardziej odsadzić, ale nie baw sie w żadne malowanie, bo tak jak jest, jest super (pasują do tych kilku delikatnych wstawek chromowanych przy halo)

baaaardzo ewentualnie skusiłbym sie na białe fele, które w niebieskim aucie wyglądaja zabójczo, ale akurat ori felgi z ST w białym nie do końca mi sie widzą - musiałyby byc jakieś w 'sportowym" dizajnie - cosik a'la stare 5-ramienne Compomotive
Dzięki 8)

Co do felg w tym tygodniu powinienm mieć wizualizacje mojego auta z różnymi kolorami felg. Rozpatruje czarne lub zielone. Kumpel do niebieskiego clio sporta wstawił felgi w jasnym zielonym kolorze lusterka też w zieleni wyglada nieziemsko dlatego zleciłem wizualizacje żeby zobaczyć jak bedą wygladać ori felgi os ST w tym kolorze. Bo czarne wyglądają tak:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



A ten podoba mi się nawet bardzo  8) ale pewne elementy bym zmienił.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Performance Blue
FMIC Airtec 3, Downpipe 3'', De-cat 3'', Cat Back 3'' Milltek Sport
Turbo RS, Injector 550cc, RS airbox, remap by PromotoR/CompSport, Hp 360+ Nm 500+ (will be better)

Polarny

Fajna dokładka czarna do zderzaka - świetnie informuje o krawężnikach (-:

wilhelm

na allegro od jakiegoś czasu jest niebieska foka z felgami pomalowanymi w czarny mat (półmat), wygląda to dość fajnie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Lukasz-no1

Witam

Widzę że przybywa Nam ST-eków na Forumie  8)
Co tu pisać Foka świettna, słuszna droga modyfikacji  :evil:
A do niebieskiego felgi bym widział albo czarne (mat, połysk) lub metal gum/n.

Pozdrawiam
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]

vtec

28.03.2011, 12:51 #29 Ostatnia edycja: 28.03.2011, 16:55 by vtec
Cytat: Lukasz-no1 w 28.03.2011, 05:53
A do niebieskiego felgi bym widział albo czarne (mat, połysk) lub metal gum/n.

A do pomarańczowego jaki?? :D
Wracając do felg, byłem dziś w Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.renowacjafelg.pl na Instalatorów, 700zł (netto) z malowaniem, przełożeniem i ewentualnym prostowaniem ...