Osłona na maskę.

eng, 18.03.2011, 10:37 « poprzedni - następny »

eng

Osłona na maskę fajny bajer czy zbędny dodatek? Co o tym myślicie?

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/show_item.php?item=1513547403

hashenty

Wygląda całkiem spoko. Ale bez pakietu ST nie ma jej co zakładać. I cena też spoko.

Oktan

jak dla mnie do bani !!

wygląda to tak, jakbyś założył kondona tylko na czubek członka
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

Cinkciarz

Jak dla mnie bajer!! Rozmawiałem z Tomaszem na ten temat. Ta osłona nazywa się "BRA"

« Dodane: 18.03.2011, 18:00 »

Cytat: Oktan w 18.03.2011, 17:51
jak dla mnie do bani !!

wygląda to tak, jakbyś założył kondona tylko na czubek członka
Oktan to nie jest ochrona przed ciąża, tylko przed kamieniami :D a samochod i tak się nie rozmnozy  :stupid:
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

boner

Cytat: Cinkciarz w 18.03.2011, 17:58
Jak dla mnie bajer!! Rozmawiałem z Tomaszem na ten temat. Ta osłona nazywa się "BRA"

« Dodane: 18.03.2011, 18:00 »
Oktan to nie jest ochrona przed ciąża, tylko przed kamieniami :D a samochod i tak się nie rozmnozy  :stupid:

jak dla mnie to już za późno, kamienie juz zrobiły swoje. Poza tym według mnie nie wygląda źle ale ja na swojego bym nie założył

Polarny

Wygląda fajnie, ale tylko na tym zdjęciu. Na codzień tragedia. Ale to kwestia tego kto co lubi. Dla mnie nie.

Poza tym to świetna sprawa na przysporzenie sobie problemu z rdzą, gdyż coś takiego przecież trzyma wodę i to długo.

T

Moim zdaniem to pasuje do ratów, może jakichś cultów... do Mondeo tak sobie. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

cichyp

nie podoba mi się.. zamiast tego wole wydać raz na 5 lat 400zł na malowanie klapy... tak swoją drogą właśnie teraz  będę malował maskę bo ma straszne dziury po kamieniach.
MONDEO = DEMON, co jeszcze można w nim ulepszyć?

Cinkciarz

Cytat: boner w 18.03.2011, 18:29
jak dla mnie to już za późno, kamienie juz zrobiły swoje. Poza tym według mnie nie wygląda źle ale ja na swojego bym nie założył

jak dla mnie to jest ostatni dzwonek, bo w norwegi nie mają piasku tylko kamienie ok 5mm srednicy. Na autostradzie jest masakra "szlifują" mi maskę :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

Kromir

Ja mam u siebie cosik takiego

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Ry2y

Ja ostatnio widziałem pod domem subarkę z czymś takim:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Z tego co znalazłem to się nazywa hood deflector. Na tej subarynce to wyglądało super. Czarny półprzeźroczysty plastik. Ale do mondeo mk3 tego chyba nie ma. Podobno chroni to maskę oraz kieruje inaczej strumień powietrza, dzięki czemu owady nie roztrzaskują się na przedniej szybie. Taka owiewka na masce.
Mondeo 2.0 TDDi: Hybrydowe turbo GT18/20 | Decat | Większy intercooler | Bilstein & Eibach Pro Kit | Wskaźniki: Turbo + Volt | K&N 57i | Black eyes
Aktualny wynik: 152KM i 370Nm by Heko

NeroN

spojler taki :D
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]