Wg mnie najładniejsza konsola z radiem w mk3...

GaBB, 16.03.2011, 10:20 « poprzedni - następny »

Jendrekmak

to ja tylko dołożę radio sony z mk4 zamontowane w mk3 po lifcie
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Mondeo mk3 2004 2,0 TDCI 152KM 350Nm kombi ST look, ham. FF2 ST225, Eibach Pro -30

weksla

No pierwszy raz widze taką przeróbkę, nie wygląda to źle.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Polarny


wilhelm


jedros1

Rzecz gustu , ale mi się te radio w MK 3 nie podoba

Jendrekmak

Cytat: Polarny w 24.06.2011, 23:47A jak funkcje? Wszystko śmiga?
funkcje wszystkie oprócz jednej - resetuje się data i godzina ale póki co nie mam czasu z tym walczyć a podejrzewam, ze zależy to od szyny can bo w mk4 prawdopodobnie można ustawić datę z poziomu komputera auta i przekazywane jest to do radia
Cytat: wilhelm w 25.06.2011, 01:53masz jakąś fotkę "po ciemku"?
mam biało/ pomarażczowe podświetlenie, tzn. wszystko jest białe a wyświetlacze pomarańczowe (licznik, komputer, klima i radio). zrobię fotkę nocną ale teraz jest bardziej "na bogato" bo w między czasie doszły skóry i włącznik wentylacji/ podgrzewania foteli na desce (jeszcze zielony bo nie zdążyłem zmienić diód a chciałem żeby działało podgrzewanie
Cytat: jedros1 w 26.07.2011, 17:10mi się te radio w MK 3 nie podoba
gusty gustami ale jest nowsze od oryginału sony z mk3 i co ważniejsze mniej awaryjne. za 350 zł możesz kupić to radio z mk4 a z mk3 400-600 i nie do końca wiadomo w jakim stanie. poza tym pod radio z mk4 trzeba tylko dorobić ramkę a pod radio sony z mk3 trzeba zmieniać całą konsolę środkową co jest dodatkowym kosztem w wysokości minimum 200-250 zł czyli całość wychodzi minimum 600 zł a w porywach 800-900 a to jak dla mnie lekka przesada bo za te pieniądze można już kupić bardzo przyzwoite nowe radio 1 din albo używane 2 din z nawigacją
ponieważ radio 1 din jakoś mi nie leży w mk3 po lifcie a nawigację mam oddzielnie to zdecydowałem się na takie rozwiązanie i chyba wyszło nieźle. na początku też miałem obiekcje jak to będzie wyglądało bo nikt wcześniej tego nie zrobiła ale teraz nie wrócił bym do oryginału sony mk3. po pierwsze jak wspominałem awaryjność z powodu wieku (mechanizm  CD) a po drugie ponieważ nie da się przerobić podświetlenia wyświetlacza a zielony mi nie pasuje do przerobionego podświetlenia deski.
oczywiście podświetlenie tego radyjka też przerabiałem bo większość przycisków i wyświetlacz miały podświetlenie czerwone. po mojej przeróbce radia przyciski są na biało a wyświetlacz na pomarańczowo
Mondeo mk3 2004 2,0 TDCI 152KM 350Nm kombi ST look, ham. FF2 ST225, Eibach Pro -30

T

Cytat: Jendrekmak w 30.07.2011, 04:45funkcje wszystkie oprócz jednej - resetuje się data i godzina ale póki co nie mam czasu z tym walczyć a podejrzewam, ze zależy to od szyny can bo w mk4 prawdopodobnie można ustawić datę z poziomu komputera auta i przekazywane jest to do radia
A nie chodzi czasem o podtrzymanie napięcia w radiu po wyłączeniu zapłonu?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Jendrekmak

wszystko w złączu jest tak jak w starym radyjku (6000CD) poza tym spokojnie można włączyć opcję "1 hour mode" bez kluczyka więc raczej nie
Mondeo mk3 2004 2,0 TDCI 152KM 350Nm kombi ST look, ham. FF2 ST225, Eibach Pro -30

eng

Mógłbyś opisać gdzieś sposób montażu i podpięcia tego radia? I jakie ono ma inne funkcje niż Blaupunkt Travel Pilot?

Jendrekmak

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=113321
różnic funkcji nie znam bo nie miałem w rękach tego blaupunkta
Mondeo mk3 2004 2,0 TDCI 152KM 350Nm kombi ST look, ham. FF2 ST225, Eibach Pro -30

eng


Jendrekmak

u mnie działa ale jeszcze raz a jakby co to w szukajce FCP "sony mondeo mk3 mk4" w dziale audio
temat "Opis montażu radia SONY z mondeo mk4 do mondeo mk3 FL 2003"
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=113321
Mondeo mk3 2004 2,0 TDCI 152KM 350Nm kombi ST look, ham. FF2 ST225, Eibach Pro -30

T

U mnie też działa. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Jendrekmak

a tak wygląda po ciemku

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://images37.fotosik.pl/978/f09db00e1542692d.jpg
Mondeo mk3 2004 2,0 TDCI 152KM 350Nm kombi ST look, ham. FF2 ST225, Eibach Pro -30

jedros1

O rzesz !!!!!! Nie lepiej było passata sobie kupić ????? Mi nadal nie leży nawet kolor