Tylny zderzak kombi RS

jedros1, 04.03.2011, 15:35 « poprzedni - następny »

weksla

ja też bym samoróbę obstawiał:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Tyle, że widziałem takie coś na kilku autach, tak na oko zrobione identycznie...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

Cytat: jedros1 w 04.03.2011, 15:35
Ale fajowy ten zderzak RS  :evil: :evil: :evil: :evil:

Ja mam taki RS

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us

Jedros wywal wszystkie oznaczenia z tylnej klapy, bedzie lepiej mowie ci :)

jedros1

Ja kupywałem w Norauto odblaski i także zamontowałem sobie w moim Mondeo :D

A co do RS w Aso , to kolesie wywalają gały jak 5 - cio złotówki i nie wiedzą o co biega......
Tam tylko ST znają ni bata nie znają mondeo RS :D

weksla

oni tam nic nie wiedza nawet jak się nazywają
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

jedros1

Cytat: weksla w 23.03.2011, 21:46
oni tam nic nie wiedza nawet jak się nazywają


Ooooo to to musza sprawdzić  :evil: :evil:

Jendrekmak

Cytat: jedros1 w 23.03.2011, 01:08Tam tylko ST znają ni bata nie znają mondeo RS
pakiet rs nie wychodził z fabryki tak jak st. dokładany był na 99% u dealera jako opcja do każdego mondeo mk3 bez względu na silnik dlatego nie znają mondeo RS. oznaczenie RS dotyczy tylko stylizacji i niczego więcej

chromy na lusterkach i na słupkach B i C (C oczywiście tylko w kombi) również nie wychodziły seryjnie a można było w aso zamówić jako dodatek
Mondeo mk3 2004 2,0 TDCI 152KM 350Nm kombi ST look, ham. FF2 ST225, Eibach Pro -30

T

Jendrekmak, ale widziałeś gdzieś w jakichś oficjalnych materiałach czy dokumentach oznaczenie konkretnie "RS" odnośnie tego pakietu do mk3?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Jendrekmak

w microcat muszę sprawdzic
Mondeo mk3 2004 2,0 TDCI 152KM 350Nm kombi ST look, ham. FF2 ST225, Eibach Pro -30

T

Jak możesz to sprawdź... fajnie by było raz na zawsze ustalić, jak ten pakiet się oficjalnie nazywa. W mojej instrukcji funkcjonuje nazwa "zderzaki sportowe".
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Jendrekmak

wkładka guma/plastik w zderzaku RS kombi ma numery kolejno 1S7J 17D754 AA (do 09.2002), -AB (do 09.2004) i AC do końca produkcji

oficjalnie w microcat to nie ma nazwy RS tylko opis grup ZEC01 (STYLIZACJA wnętrze), ZEC02 (przód), ZEC03 (tył), ZEC04 (boki)

nazwa RS pewnie pochodzi z wcześniejszych modeli forda i jest bardziej zwyczajowa niż fachowa

były też (chociaż nigdy nie widziałem) nakładki rantów kół w kolorze nadwozia na zwykłe błotniki przednie do progów RS o numerach 1S7J 16055 AAXWAA i 1S7J 16056 AAXWAA
Mondeo mk3 2004 2,0 TDCI 152KM 350Nm kombi ST look, ham. FF2 ST225, Eibach Pro -30

Polarny

Już kiedyś pisałem, że spawdzałem to. Pakiet RS to w katalogu Microcat Titanium X, Zetec-S oraz ST-TDCI.

hashenty

Te nakładki na błotniki są bardzo popularne w UK. Już parę RSów z takimi dokładkami widziałem.

Jendrekmak

jak będziesz miał okazję to zrób zdjęcie i zapodaj
Mondeo mk3 2004 2,0 TDCI 152KM 350Nm kombi ST look, ham. FF2 ST225, Eibach Pro -30

fredi

Cytat: Jendrekmak w 05.06.2011, 23:42
pakiet rs nie wychodził z fabryki tak jak st. dokładany był na 99% u dealera jako opcja do każdego mondeo mk3 bez względu na silnik dlatego nie znają mondeo RS. oznaczenie RS dotyczy tylko stylizacji i niczego więcej.
Nie zgadzam się z Tobą kolego, pakiet stylistyczny( styling pakiet tak pisze w prospekcie) RS był opcją i montowany fabrycznie. Po ostatnim liftingu 2005 już nie ma w prospekcie pakietu RS