słaby zasięg pilota w kluczyku

Cinkciarz, 22.05.2010, 22:14 « poprzedni - następny »

Cinkciarz

Cytat: Tomasz w 03.02.2011, 12:42
Taaa... bo poprzedni właściciel Ci go tak wyrzeźbił. ;)

No ja się z wami zgadzam zmierzam do tego że ja kupiłem "gotowca" :D ktos to zrobił za mnie  :stupid:
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

Bajek

Cytat: eng w 03.02.2011, 13:19
Zarówno przed lift jak i polifty da się tak kodować. Kupuje tylko ten scyzoryk dorabiam na wzór grot i sam sobie to już programuje?
Tak :)
Zła nuta zagrana z wahaniem jest zafałszowaniem.
Zła nuta zagrana z przekonaniem jest interpretacją.

qca

Witam od jakiegoś czasu mam problem z otwieraniem i zamykaniem samochodu efekt zużytych baterii słaby zasięg pilota da się to jakoś naprawić czo to taka bolączka a baterie zmieniam co jakiś czas
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link. sexshopmasbarato.es - PozdrawiamOla1kr1c

Falubaz 1

Cytat: qca w 19.02.2013, 22:30
Witam od jakiegoś czasu mam problem z otwieraniem i zamykaniem samochodu efekt zużytych baterii słaby zasięg pilota da się to jakoś naprawić czo to taka bolączka a baterie zmieniam co jakiś czas


Tak już jest zasięg jest dość słaby czasami pomaga odłączenie aku na 10 min ale z kluczykami w poz nr.II wtedy wszystko sie resetuje i pilot działa lepiej ale nie w każdym przypadku pomaga, możesz kupić kluczyk z MK4 zamienić grot i sam zaprogramować wtedy zasięg jest dużo lepszy. Kolega Sseebbaa tak zrobił i działa rewelacyjnie.

sawekfan

Oprócz wymiany bateri pomaga też odgięcie blaszek przy przyciskach.

trozyshousy4rP

dzieki mi pomogło!
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.oscyloskop | Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.analizator logiczny