słaby zasięg pilota w kluczyku

Cinkciarz, 22.05.2010, 22:14 « poprzedni - następny »

Cinkciarz

Witam od jakiegoś czasu mam problem z otwieraniem i zamykaniem samochodu efekt zużytych baterii słaby zasięg pilota da się to jakoś naprawić czo to taka bolączka a baterie zmieniam co jakiś czas
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Może znów się zużyły? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

wątpie żeby sie co miesiąc zużywaly baterie a poza tym z dosc bliska trzeba otworzyc a drugi komplet mam nieoryginalny pilota i otwiera z daleka lakkim nacisnieciem
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

U mnie ten pilot forda też działa z dużo bliższej odległości niż ten nieoryginalny od alarmu. Chyba taka ich uroda.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

niestety ale taka uroda tych alarmow, ja czasem stojac obok auta mam problem z jego otwarciem/zamknieciem
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

auchim

hehe wojo to nie jesteś sam  :)
może ktoś napisać ile jest mniej wiecej czasu na zmiane baterii i jaka idzie może bym wymienił, ale mam tylko jeden kluczyk z pilotem i nie chce nic spierdzielić

T

To ja chyba przestanę narzekać na oddzielny pilot do alarmu (fabrycznym można zaryglować auto "pojedynczo"). Nim da się otworzyć auto z kilkudziesięciu jak nie kilkuset metrów. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

walus90

Cytat: auchim w 23.05.2010, 02:23
hehe wojo to nie jesteś sam  :)
może ktoś napisać ile jest mniej wiecej czasu na zmiane baterii i jaka idzie może bym wymienił, ale mam tylko jeden kluczyk z pilotem i nie chce nic spierdzielić

auchim baterie możesz wymienić u zegarmistrza za 10 zł :P w jakieś 5 min albo szybciej :P
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

eng

Przyłóżcie pilota do głowy i zobaczycie, że zasięg zostanie w magiczny sposób powiększony ;)

wojoo

Cytat: eng w 23.05.2010, 11:26
Przyłóżcie pilota do głowy i zobaczycie, że zasięg zostanie w magiczny sposób powiększony ;)

czyżbyś był cyborgiem :D ?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

eng

Sprawdź zobaczysz, że u Ciebie też to zadziała.

walus90

Cytat: wojoo w 23.05.2010, 11:29
Cytat: eng w 23.05.2010, 11:26
Przyłóżcie pilota do głowy i zobaczycie, że zasięg zostanie w magiczny sposób powiększony ;)

czyżbyś był cyborgiem :D ?

ja też chyba jestem cyborgiem bo to działa hahah Eng ma racje no ja hahah :P pozdro :D
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

Cinkciarz

No wlasnie to dziala Darek ma racje przylozysz pilota do glowy i lepszy zasięg ma ale ciezko to stosowac bo później ludzie sie na mnie gapia jak na debila wiec czasami wolę z blizszej odległosci otworzyc drzwi;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

walus90

hahah ja tam udaje że po głowie się drapie i jest git :P
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

Cinkciarz

mnie sasiedzi widza bardzo czesto i pomysleli by ze albo glowy nie myje albo mam wszy ze caly czas sie drapie wiec niestety nadal otwieram z bliska ale mam zamiar oddac kluczyk jakiemuś elektronikowi zeby jeszcze raz przelutował płytke może gdzies sa zimne luty
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600