Dark eyes (nie black eyes)

T, 22.05.2010, 15:50 « poprzedni - następny »

T

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.allegro.pl/item1049879363_folia_czarna_do_lamp_przednich_hit_100x50cm.html

Co o tym sadzicie? Moim zdaniem wygląda ciekawe, pytanie tylko, czy rzeczywiście ta folia ma 97% przepuszczalności...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

mam taki sam efekt jak lampy sa brudne
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Przyciemniają Ci się? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

mam tak przyciemnione za prawie nic nie widac ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

No dobra, ale takie lekkie przyciemnienie na jasnym aucie mogłoby fajnie wyglądać. Chyba kupie sobie tą folię i zobaczę co z tego wyjdzie. W razie czego można łatwo się jej pozbyć. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

a to zgodne z prawem ?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: wojoo w 22.05.2010, 17:20
a to zgodne z prawem ?
Raczej nie.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

KLUSEK

Cytat: Tomasz w 22.05.2010, 15:50
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.allegro.pl/item1049879363_folia_czarna_do_lamp_przednich_hit_100x50cm.html

Co o tym sadzicie? Moim zdaniem wygląda ciekawe, pytanie tylko, czy rzeczywiście ta folia ma 97% przepuszczalności...

Gdy kombinowalem ze swoimi tylnymi to kupilem tą folie do przednich lamp (typowo do tylnych byla za czarna dla mnie). Folia napewno nie ma 97% przepuszczalnosci. Powiedzialbym ze 80 na oko. Jedna wartwa folii = 2 warstwom sprayu do lamp wedlug mojego doswiadczenia.

Poza tym swiatlo z przodu zdecydowanie Ci pożółknie, co zrobi oldtimera z Twojego kombi zamiast dodać mu smaku :)

eng

Moim zdaniem będzie widać ryski na folii jak odpali się lampy. Poza tym nie jestem zwolennikiem przyklejania czegokolwiek do auta.

weksla

link zdechł
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

29.08.2010, 18:23 #10 Ostatnia edycja: 29.08.2010, 23:54 by Cinkciarz
Cytat: weksla w 29.08.2010, 17:50
link zdechł

Mówisz i masz to o tą folię chodziło ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/folia-czarna-do-lamp-przednich-hit-2010-i1202903566.html#gallery
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

eng

Nic nie wkleiłeś Cinkciarzu.