Schemat instalacji podgrzewania / chłodzenia foteli Mondeo MK3

wojoo, 19.05.2010, 21:45 « poprzedni - następny »

wojoo

Przedstawiam wam schemat instalacji mat grzewczych dla osob ktore chciałyby miec taki bajer w swoim mondolocie ;)

Powodzenia!

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




i wszystko spakowane w jeden plik

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Schemat instalacji.rar
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

schemat do dopiero początek;) problem jest z zakupem mat grzewczych ciężko takie dostac. Mnie interesują poliftowe
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

cinkciarz mam ten sam problem co ty:) w ASO mi powiedziano coś około 1200 za jeden fotel heheh
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

eng

Dobre dobre. A jak pytałem czy masz coś takiego to milczałeś hehe  ;D

Cinkciarz

1200zl za jeden fotel  :o  no dzieki to ja postoje ;) na allegro widzialem komplet lewy i prawy za 500zl z mozliwoscia ustawiania temperatury grzania wiec za 1000zl to mógłbym miec na przod i tyl podgrzewane
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

może kiedyś był teraz to W OGÓLE na allegro takie rzeczy nie bywają
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

walus90

woojo a ty skąd masz swoje maty :P bo sam montowałeś do swojego :)
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

wojoo

kupilem juz fotele z matami
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

KLUSEK

Jezeli nie interesuje Was regulacja stopnia grzania to zdaja egzamin maty z OPLA dostepne na allegro po 25 zł sztuka :)

walus90

Cytat: wojoo w 24.05.2010, 00:34
kupilem juz fotele z matami

a tak myślałem :P sprytnie haha :P
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

weksla

wojoo a gdzie tu masz schemat wentylowania foteli?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

cichyp

odgrzeje kotleta, ale mam pytanie...

czy można podłączyć  zamiast foteli podgrzewanych, fotele wentylowane i podgrzewane z ST220 (Recaro) bez żadnych zmian.
MONDEO = DEMON, co jeszcze można w nim ulepszyć?

wojoo

Cytat: cichyp w 19.02.2011, 20:49
odgrzeje kotleta, ale mam pytanie...

czy można podłączyć  zamiast foteli podgrzewanych, fotele wentylowane i podgrzewane z ST220 (Recaro) bez żadnych zmian.

tak ale musisz kupic przełącznik sterowania z funkcją wentylacji
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

da się wszystko, czego my nie robiliśmy:D da się wszystko
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

yoseph

a jak wygląda wentylacja/chłodzenie w waszych fotelach? Są tam jakieś rurki z czynnikiem chłodzącym, czy wentylatory, jeśli wentylatory to skąd ciągną powietrze i czy to powietrze wylatuje górą czy tylko chłodzi fotel.
Pytam bo jestem szerokim człowiekeim i zawsze mi sie dupa poci więc chciałem takie coś u siebie a dopóki nie jest gorąco można w tym temacie działać.