dobre czasy minęły (nostalgia)

Kapi1983, 19.05.2010, 00:06 « poprzedni - następny »

wojoo

proponuje zebys wrzucil na image shack albo nie wiem gdzie bo niby wrzucasz zdjecia ale ich nie ma!
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Kapi1983

caly czas probuje tym image shack ale nie wczytuje ich
Kapi

wojoo

19.05.2010, 22:22 #17 Ostatnia edycja: 19.05.2010, 23:14 by wojoo
przeslij mi na meila to ja je wrzuce

« Dodane: 19.05.2010, 23:14 »

juz sa :)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

walus90

w końcu konkretne fotki :P
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

eng

No Tomek, a teraz szczerze, który był lepszy szybszy wygodniejszy itd? Musiały się jakoś różnić....czy starsze ST w jakiś sposób ustępowało młodszemu?

Kapi1983

No wiesz Darek, czarny był moją perełką więc mam do niego większy sentyment. Zresztą kupiłem go rocznego więc od początku traktowałem wyjątkowo.  ;D  A więc nie wiem czy moja opinia będzie obiektywna.  :D  Czarny był ostatnią wersją st220 jaką robili (lift w 2006roku) więc miał topowe wyposażenie.  No to teraz różnice: w czarnym skrzynia 6cio biegowa (co pomagało- niewiele przy mojej jeździe ale zawsze coś  ;) ), czujnik deszczu, czujnik świateł, czujniki cofania, elektrycznie składane lusterka z oświetleniem zewnętrznym autka, fotele elektryczne w każdej płaszczyźnie a nie tylko w górę, to są podstawowe róznice jakie zauważyłem. Oprócz tego troche inne zegary, nawet dźwięk właczonych kierunków był inny ;).  Poza tym środek po lifcie jest o niebo lepszy od tego pierwszego st220. A detale wewnątrz typu wszystko chromowane, czy przeszycia skóry czerwoną nitką dają wspaniały efekt. Z zewnątrz ładniejsze progi (sakramencko drogie- gdy uszkodziłem jeden koszt bez zaślepek i lakierowania to 1400zł- z zaślepkami i lakierowaniem oczywiście w znajomym warsztacie to 2tysiaki), oprócz tego chromy dołem szyb, klamki z chromem (o czym doskanale już wiesz widząc twoje mondeo), oraz listwa w zderzaku. Pod względem jezdnym czarny też był lepszy. Szybciej się zbierał, ale to może też zasługa zmienionego układu wydechowego. W mojej opini ostatnia wersja st220 jest już dopieszczona na maksa i niewyobrażam sobie co by tam mogli jeszcze wsadzić (no chyba że biturbo ;) ) Mi się lepiej jeździło czarnym a dobrze wiesz, że bardzo dużo kilometrów robiłem. (i o dziwo bezawaryjny). Jeśli mi się uda wrócić do steka to napewno to będzie wersja z 2006roku. POLECAM.
Kapi

walus90

wyczerpujący opis :P ale jak widać z rocznika 2006 dużo lepszy :P z resztą jest to pare lat różnicy :)
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

KLUSEK

Straszne zamiłowanie masz do lexusów :P Co mi sie osobiscie niepodoba, ale do reszty niema sie gdzie przyczepić :)

T

Kwestia gustu, mi się te tylne "lexusy", ale tylko w wersji czarnej, nawet podobały. Szczególnie na czarnym aucie. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

mi sie w ogole lexusy jako auta podobaja;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Kapi1983

co do lexusów to poprostu chciałem mieć inne lampy a nie standardowe a akurat do mondziaka to nie ma prawie żadnego wyboru. dodam jeszcze że wcześniej miałem mondeo st24  które oczywiście również "upiększyłem". (jak znajde fotki to odrazu wrzuce)
pozdrawiam maniaków forda  :)
Kapi

KLUSEK

dawaj st24 :D

walus90

o panie to konkretną ilość fordów miałeś jestem pod wrażeniem :)
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

eng

Tomku ile kosztowało Ci zrobienie tego wlotu na masce i czy nie można by go jakoś wykorzystać żeby zasilić autko w powietrze?

Kapi1983

Darku jak najbardziej mozna go wykorzystac do chlodzenia,ten w błotniku również. co do ceny to chyba dałem 400zl z malowaniem. gosciu tanio robi a dobrze (dodam ze jest to nacieta i wpuszczona maska jakies 1,5cm i wszystko ladnie pospawane a nie wloty z laminatu i kilogramy szpachli).
Kapi