Stekowanie ;)

xalax, 17.12.2010, 17:41 « poprzedni - następny »

xalax

Hej

Mam do wszytstkich prosbe o opinie,porady dotyczace zderzaków.  Obecnie mam zderzaki z wersji Titanium lecz chciałbym zmienic na te od St. Szczegolnie tyl z podwojnym wydechem z tylu poniewaz na niego choruje : P. Jak patrze na allegro to za okolo 400 zl moge kupic zderzak od St bez kratek do TYLNY ego zderzaka. Tutaj jest pierwsze pytanie czy duzo i ile kosztuja kratki do zderzaka oraz przerobienie wydechu na 2 wyjscia.  Kolejna rzecza sa progi od ST koszt na allegro~~ 450 zl tu nasuwa sie kolejne pytanie czy duzo trzeba je dopasowywac do mojego mondka. Noi ostatnie pytanie dotyczy przodu, z tego co wiem kosztowalo by to najwiecej z tych rzeczy skompletowanie halogenow kratek i samego zderzaka. Myslałem o zostawieniu jego do tych 2 ww czesci. Do tego dochodzi oczywiscie malowanie. Powiedzcie mi jak Wy to widzicie i o koszt tego. Bo jak nie WY to kto :)

hashenty

Wiesz co, wyposażenia przodu raczej nie przeskoczysz. Trzeba powoli kompletować, szukać i kupować.
Ja już przód mam gotowy, zajęło mi ponad pół roku śledzenia allegro.
Co do tyłu, ja daję sobie spokój z kratką. Zrobię sobie sam tą kratkę - po prostu zrobię z laminatu listwę, którą okleję carbonem firmy 3M, albo potraktuję czarnym matem w sprayu. Kupa kasy w kieszeni, a w sumie jeden wieczór roboty.
No i progi niestety, towar deficytowy, ceny są jakie są - trzeba upolować i natychmiast kupować :]


« Dodane: 17.12.2010, 17:59 »

Co do kosztu kratki w aso, to z tego co pamiętam, kosztowała coś koło 140-170zł.
Więc dałem sobie spokój, bo to pierdółka w porównaniu do plastików przedniego zderzaka,
które "kształtowo" są o wiele bardziej skomplikowane.

Koszt wydechu - wejdz na allegro, poszukaj tłumików które ci się spodobają,
zapisz cenę, dolicz 150 zł za robotę dla spawacza i materiał (trochę rury) i Ci to ładnie spasuje.
Pojeździj po warsztatach i popytaj się ile biorą u Ciebie za taką operację.

Jeśli chcesz oryginalny wydech st - zapytaj enga. On chyba sprzedaje 2 końcówki od V-ki.

xalax

A co uwazasz o takim połączeniu tych czesci, bo wsumie ten zderzak mi sie podoba jedynie chce zrobic black eyes oraz tak samo halogeny. Z tego co zrozumialem kratki potrzebne do TYLNY ego zderzaka ~~200 zl i zderzak jest kompletny tak? :)

auchim

zależy które, po lifcie z odblaskami drożej

xalax

Tak chodzi mi o te bez odblasków. Czyli az tak drogo jak myslalem to kosztowac nie bedzie :P

hashenty

Masz kombi? Chyba nie, bo tam nie było odblasków na tylnym zderzaku.
Z tym pytaniem o takie połączenie części, to o co Ci konkretnie chodziło?
Z blackeyes'ami w halogenach st raczej nie poszalejesz, bo te są zupełnie inne od zwykłych i nie mają takich dużych odbłyśników - nazwijmy je "dekoracyjnymi", które można pomalować na czarno bez pogarszania jakości świecenia.
Te St mają po prostu okrągłe soczewki, jak np. w latarce i nie ma czego malować :]

xalax

Zle mnei zrozumiales ;p. PRzód został by taki sam jak jeste do tej pory tylko doszla by chromowana listwa i pomalowanie na czarno halogenow tak jak ma to gabb. Mam Mondeo hb. Dam zdjecia na chwile obecna:

-przod Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://img830.imageshack.us/i/zdjcie0059th.jpg/
-tyl Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://img137.imageshack.us/i/zdjcie0058n.jpg/

T

Jeśli dasz tył z ST, a przód zostawisz zwykły to będzie to wyglądało śmiesznie...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

eng

Cytat: Tomasz w 17.12.2010, 18:47
Jeśli dasz tył z ST, a przód zostawisz zwykły to będzie to wyglądało śmiesznie...

Dokładnie ;] Dziadostwa nie rób.

hashenty

Cytat: eng w 17.12.2010, 19:18
Dziadostwa nie rób.

Nic dodać, nic ująć :]

Albo wszystko, albo w ogóle.

xalax

Macie racje ;) Zmienilem troche plan, po zobaczeniu zdjec w innym dziale na stronce. Tyl zostaje przod rs i progi rs pieknie to wyglada ;) Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://picasaweb.google.com/thedevilsownracer/Brustem2007MondyBlingBling#

T

Cytat: xalax w 19.12.2010, 10:18
Macie racje ;) Zmienilem troche plan, po zobaczeniu zdjec w innym dziale na stronce. Tyl zostaje przod rs i progi rs pieknie to wyglada ;) Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://picasaweb.google.com/thedevilsownracer/Brustem2007MondyBlingBling#
W tym aucie jest przód ST, progi RS, tył Titanium. ;)

Do tego felgi ST, tylny spojler ST i obniżone zawieszenie.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

xalax

Dokladnie tak :) Dla mnie wyglada to zajefajnie ;p

T

Fakt, że autko jest zrobione z gustem i wygląda bardzo harmonijnie.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club