Możliwości tuningu TDCI

wojoo, 18.05.2010, 15:43 « poprzedni - następny »

Polarny

Cytat: Lukasz-no1 w 06.09.2010, 19:55
Musiał byś siąść do mnie i pojeździć posłuchać rzędowej Piątki (zwłaszcza teraz po modach u mnie)
to i V6 się chowa moim zdaniem i to nie jest tylko moje zdanie.
Bardzo chętnie. Ogólnie nie miałem okazji siedzieć ani w Focusie ST ani tym bardziej w RSie, a chciałbym i tutaj i tutaj. Tak więc jak będziesz we Wrocku, to piszę się na spotkanie.

Lukasz-no1

Cytat: Polarny w 08.09.2010, 20:12
Bardzo chętnie. Ogólnie nie miałem okazji siedzieć ani w Focusie ST ani tym bardziej w RSie, a chciałbym i tutaj i tutaj. Tak więc jak będziesz we Wrocku, to piszę się na spotkanie.
OK no problemo a dokładniej  skąd jesteś jeśli można.
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]

KubaSul

TDCi jest bardzo podatny na Tuning. Moje Moneo 2.2 TDCi (Mk3) ma aktualnie okolo 265 km zalezy czym go zaleje. Znajomy prowadzi profesjonalny warsztat tuningowy, powiedział że jest w stanie z tego silnika wykrzesać około 450 KM.

Aktualnie mam zakute tłoki, kompletnie zmieniony wydech, chip, Intercooler, Sprzęgło (seria nie wytrzymała) Zmienione przełożenia na skrzyni, tytanowe półośki i pare bajerów, ale wizualnie jest w 100% seryjny :)

T

A układ paliwowy z czego?

PS. Opisz swoje auto w dziale "nasze auta" to uwierzymy. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

caqerr

Cytat: Tomasz w 21.10.2013, 18:40PS. Opisz swoje auto w dziale "nasze auta" to uwierzymy.


O to to to...
Sam jestem ciekaw ;)

weksla

Dołączę się do przedmówców - bo troche mi to bają zalatuje:D:D:D Widzę, że turbo też seryjne:D:D:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

baki

Cytat: KubaSul w 21.10.2013, 18:34tytanowe półośki

eee tytanowe?
2.0 TDCi 167KM 388 Nm

Ry2y

Cytat: Tomasz w 21.10.2013, 19:40
A układ paliwowy z czego?

PS. Opisz swoje auto w dziale "nasze auta" to uwierzymy. :)

Jak to z czego... z kutego tytanu :)


Serio, jak jeszcze w 260 koni jestem w stanie jakimś cudem uwierzyć, to już w słowa Tunera na pewno nie... no chyba, że po jakimś karkołomnym swapie. Na Talkford był koleś co miał bodajże 240 koni z 2.0 tdci, ale on zasuwał na hybrydowych wtryskach i podtlenku :) Taki wariat ;)

A tak ogólnie to trzymam kciuki żeby to była prawda.
Mondeo 2.0 TDDi: Hybrydowe turbo GT18/20 | Decat | Większy intercooler | Bilstein & Eibach Pro Kit | Wskaźniki: Turbo + Volt | K&N 57i | Black eyes
Aktualny wynik: 152KM i 370Nm by Heko

glinek

Hahahhaaa.... ha.. haha

« Dodane: 29.11.2013, 20:13 »

No gdziez uzykownik poszedl.... bajek nie kupilismy i juz koniec?

linkgrabber

taka moc jest możliwa ;)



w przypadku zmiany auta :D

Puzon

Cześć.
Jestem tutaj nowy, chociaż Fordami jeżdżę od 12 lat. Ostatnio w swoim 2,2TDCI wykonałem chip tuning. Feket przeszedł moje najwyższe oczekiwania 266 koników i 588Nm. Jednak chciałbym do tego podejśc bardziej poważnie. Zrobić troche więcej, również z zawieszeniem, hamulcami itd. Poprawić bezpieczeństwo. Możecie Panowie coś doradzić, gdzie i do kogo się udać o pomoc.

Dodatkowo, po modyfikacji, choc nie zawsze, przy wyższym momencie obrotowym ciągnie sprzegło. Chyba dobrze by tez było sie nim zająć.

Dzięki z gory za dobre rady.

T

Puzon, nie trolluj.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Puzon

Sorry. Wiem, ze każde forum ma swoje prawa nie chciałem wyskoczyć jak filip z konopii.
Faktycznie szukam rady i pomocy. Chciałbym się trochę pobawić tym co mam i go ulepszać jak tylko bedę mógł.
Jak mogę Cię prosić, to nie opier... Tylko moze poradź, jak powinienem się zachować i na którym forum mogę się czegoś dowiedzieć.

Z góry dzięki, pozdrawiam
Puzon

T

Na początek pokaż wykres z tymi 266 KM. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Puzon

A jak mogę do wątku podpiąc PDFa?

« Dodane: 05.03.2014, 23:03 »

Jak klikam ikonki powyżej to mi sie tylko takie literki pojawiają

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.