co myslicie o tej skorze?

xalax, 22.11.2010, 18:34 « poprzedni - następny »

T

Hashenty, wiadomo, że skóra na kierownicy czy gałce zmiany biegów jest nie do przecenienia. Ale to co innego niż tapicerka. Tak w ogóle skóra na kierownicy w Mondeo bardzo mi się podoba, może właśnie dlatego, że jest inna. Nie lubię takiej bardzo miękkiej.

Co do siedzeń to niestety ze skórą jest zwykle tak, że albo jest gruba, mało przyjemna w dotyku i dość trwała albo miękka, delikatna, ale wtedy z kolei łatwo ją uszkodzić. Dodatkowo w klasie średniej skóra jest zazwyczaj bardzo kiepskiej jakości, często nie jest to nawet skóra naturalna.

Ja zdecydowanie wolę welur. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

co do kierownicy, to ja mam teraz obszyta kierę miękką, aksamitną porządną skórą i zdecydowanie wolałem ta twarda zimną co jest w standardzie. Co do passata to porównuj b5 a tam skóry były tylk ow wypasach, a takto tandetne plastikowe kierownice. B6 porównuj adekwatnie do mk4.
Co do zalet skór to oprócz wyglądu poprostu się nie brudzi/plami. A przy małym dziecku to dosć znacząca cecha
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps